Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki házas, de vágyik a szerelemre, mert a párja iránt már nem érez így? Elfojtjátok ezt a vágyat, szenvedtek, vagy mi?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

tuti leszavaznak de tökmindegy....


Pont egy házas nővel vagyok együtt akinek hasonlóak a problémái és vágyai....

2018. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Elváltam és olyanhoz mentem hozzá, aki iránt érzek is valamit. Nem szeretem kihasználni az embereket, másokat sem, és magamat sem túráztatom, ha nyilvánvalóan nem jó valami.
2018. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Hogyne lenne.Nem hiszem,hogy egy emberöltő alatt csak egy embert szeretünk

Ha házasságban élsz,akkor pedig jó esetben el tudod fojtani a vágyaidat.El kell fojtani

2018. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Nagy rutint szereztem benne, hogyan éleszthetem fel a tüzet újra. Így már nem kell mindig mást keresnem.
2018. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is elváltam. Nem csak a szerelem hiánya miatt, hanem mert a szerelem helyén nem maradt semmi. Másfelé fejlődtünk.


Hiszek abban, hogy marha nagy munkával, ha mindkét fél dolgozik rajta, fenn lehet tartani a szerelmet, a vonzalmat egy életen át. "Kibírni", meg "elnyomni a hiányérzetet" nem vagyok hajlandó. Ha már nem jó azzal a másikkal, akkor én inkább lépek, semmint csak azért éljek együtt valakivel, mert egyszer valamikor egymást választottuk a múltban.

2018. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
# 5 ott a pont!
2018. nov. 7. 15:25
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Én elnyomom magamba a vágyaimat, mert ha azokat tartanám a szemem előtt, beleőrülnék. Mi úgy élünk együtt a házasságunkban, mintha csak szomszédok lennénk. Hiába vágynék én ennél többre, reménytelen. Abban meg nem hiszek, hogy 40 feletti elvált férfinek van még esélye. Nekem ennyi volt, kész.
2018. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7


Miért vettél el egy olyan nőt, aki mellett nem vagy boldog?

2018. nov. 7. 15:58
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert úgy gondoltam, ez jutott, úgysem találnék más nőt. Amúgy meg tetszett külsőre. Ennyi volt az egész. Nézd meg, a mai napig képtelen vagyok arra hogy elváljak. Valószínű össze fogok szedni valami betegséget is emiatt, és az majd elvisz. Annyi feszültség és düh van bennem, hogy azon csodálkozom hogy még élek. Komolyan. Egész nap itt ülök a gyk-en, és csak fosom ki magamból a sz*rt. Élni sincs kedvem, a fél lakást már összetörtem. Hát kíváncsi leszek hogy színinfarktus, agyvérzés vagy rák öl meg.
2018. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és a párod tudja, hogy mit érzel irányába?
2018. nov. 7. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!