Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész életemben csak bántalmaztak akkor már nem is tudnék normális kapcsolatban élni? 34l

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 07:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Apám szexuálisan is érzelmileg is molesztált a suliban állandóan gúnyoltak a melleim mérete miatt és valahogy mindig bevonzottam azokat a pasikat akik vagy verbálisan vagy fizikálisan bántalmazta.Már elgondolkodtam hogy mi lenne ha megölném magam mert úgy érzem nekem ennél több nem jutott...
2018. márc. 22. 07:49
 2/14 Költőnő? ***** válasza:
85%

Keress segítséget. Nem vhogy vonzottad be a bántalmazókat, hanem tudat alatt rögzült minták alapján. 34 evésen már nem lány vagy, hanem nő.

Próbálj meg szakemberhez menni vagy keress csoportot, ahol segítenék újra felépíteni magad.

2018. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is mindenképpen szakember segítségét javaslom. Sajnos a látott/tanult/követett minták miatt vonzod be ezeket a személyeket az életedbe.
2018. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Tudnál. De előtte valóban kell terapia, pszichológus. Ha már helyrejött a lelked, utána találsz majd egy rendes férfit.

Kitartást. Biztosan csodás ember vagy

2018. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Van esélyed, csak előbb lelki szempontból rendbe kell hozni magad. Az öngyilkosság menekülés...és felesleges is. Menj el pszichomókushoz, biztosan tud segíteni. Sok sikert, és becsüld magad!!!
2018. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt mondom hogy kérj segítséget, akár szakszerűt (pszichológus), akár úgy, hogy valakit a bizalmadba avatsz, ha van olyan ember az életedben, akiben 100%-ig megbízol.

Az eseteket nem lehet meg nem történtté tenni, de a felsolgozásukban rengeteget segítene.

Utána biztosan menne már a normális kapcsolat kialakítása is.

Hajrá!

2018. márc. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
A "Bevonzás" azt jelenti, hogy tudat alatt épp ilyen embereket keresel. Kérd egy szakember segítségét, hogy meg tudj szabadulni ezektől a káros viselkedésmintáktól.
2018. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon sajnálom, de az öngyilkosság nem megoldás, csak menekülés. Csak ismételni tudom az előttem szólókat, kell a szakember segítsége, ez nem vitás!


Bevonzásra/mintákra reagálva: Sokan írjátok ezt. Akkor az nekem miért van, hogy én édesanyámmal és 2 lánytestvérrel nőttem fel, nálunk roppant erős a kötelék, baromi sok szeretetet, törődést stb kaptam, ezt is (igyekszem) visszaadni a kapcsolatokban (jó néha too much vagyok, tudom :D ) és mégis az olyan nőket "vonzom" be, akik ilyen full talpraesett, keményebb, dominánsabb jellegűek? :-D

2018. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
Utolsó, anyukád határozott? Talpraesett? Jól szervez, irányít?
2018. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9: Bizonyos tekintetben jól szervez, talpraesett is (az élet rákényszerítette), de abszolút nem domináns, sokkal inkább lelki mentor/tanító stílus (ezért külön hálás vagyok neki), ugyanaz az MBTI személyiségjegye, mint az enyém (INFP). :-)


de ez már off, sorry a többiektől!

2018. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!