Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem valaki másba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valaki másba?

Figyelt kérdés

Egy jól működő kapcsolatban vagyok, lassan már 2 éve.


Életemben először érzem azt hogy viszont szeretnek. Jelentősebb problémánk sose volt. Mindig figyel az érzéseimre, ad a véleményemre.

Tisztelem őt, ragaszkodom hozzá és azt hiszem szeretem.



Azonban fél éve elkezdtem egy konyhán dolgozni ahol megismertem egy 28 éves szakácsot. Zavar a jelenléte, ledermedek tőle, dadogok. Szeretem az illatát, a mosolyát.

Soha nem beszélünk, legfeljebb munkaügyben de azt helyben 3 szóban megoldjuk, nem sms-zgetünk vagy ehhez hasonlók. Nem lépek át semmilyen határt. Nem érintem meg, pedig vágyom rá, nem mondok neki semmit.


Nem tudom mit érzek, belezavarodnék abba ha nem lenne a párom de fogalmam sincs ez micsoda.

Mit tegyek?

21/L

Párom 23/F


2018. nov. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán működhet jól a kapcsolatod, ha egy másik férfi megérintésére vágysz. Nézz körül otthon, hogy mi nem oké köztetek. Nem biztos, hogy ez szerelem, inkább csak fizikai vágy.
2018. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"Egy jól működő kapcsolatban vagyok" - nem, nem vagy abban. Ha olyan fa.sza lenne ez a kapcsolat, nem éreznél így egy másik férfi iránt. 21 évesen ne ragadj már bele egy kapcsolatba, miközben másba vagy "szerelmes", hagyd meg ezt a szerepet a kiégett negyvenes korosztálynak.

Vagy jobb két vasat a tűzben tartani, és csak akkor lépni, ha már biztos a másik sráccal a dolog? Mert ha igen, még r.banc is vagy.

2018. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ri banc, nem tartok két vasat a tűzbe. Annyi sincs köztem, meg a srác közt hogy ha véletlen egybe futunk az utcán köszönésen kívül megálljunk beszélni. Legfeljebb munkában beszélünk, akkor is csak annyit hogy mennyi liszt vagy ehhez hasonló legyen rendelve. Nem tud erről ő se semmit.
2018. nov. 11. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"és azt hiszem szeretem."


hát, nemtom, én csak akkor vagyok párkapcsban vkivel, ha biztosan tudom, hogy nagyon mélyen szerelmes vagyok belé.


amit te mondasz az elég bizonytalan a párod iránt.


és hogy nem lépsz át semmilyen határt a szakáccsal?


dehogynem!


hiszen belezúgtál, fantáziálsz róla.


hányszor maszturbáltál rá gondolva, hányszor jut eszedbe egy átlagos nap, hányszor szövöd az ábrándképet, bárcsak ő is így érezne irántad?


ez a lelki-érzelmi megcsalás.


innen már csak egy lépés a többi.


a helyedben lezárnám a kapcsolatot, mert sehova nem vezet, és nem a szakács miatt kell szakítanod, hanem mert nem elég masszívak az érzéseid a párod iránt.

így meg csak rabolod az idejét és megalázod azzal, h. más hapsirók fantáziálsz.


ha szerelmes lennél a párodba, ezt a szakács srácot észre sem vetted volna.

2018. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem,de mègis csak tetszik az illető,piszkálja a fantáziádat.Szóval a kapcsolatodban valami nem kerek.Így a párod iránti èrzèseid sem lehetnek stabilak.Nem biztos,hogy le kène ragadnod ilyen fiatalon egynèl.Az viszont igen,hogy erről beszèlgetned kène a barátoddal.
2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!