Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom van de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van de beleszerettem másba. Ki volt már ilyen helyzetben, és mit tett?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit nagyon szeretek, azt tudni kell, hogy elég sokat vártam arra, hogy összejöjjünk, így mikor ez megtörtént nagyon boldog voltam, hiszen nagyon régóta vártam már rá. Azóta össze is költöztünk, meg egész jól megvagyunk, igaz, néha úgy érzem, hogy nem is vagyunk egymáshoz valók, mert gyakran veszekszünk, mert mindkettőnk elég erős, akaratos személyiség, de végül mindig kibékülünk, akkor pedig minden tök jó. Nemrég találkoztam egy férfival, akit névről ismertem előtte, de személyesen nem, és hát elég sokat beszélgettem vele, és megmondom őszintén, hogy nagyon megtetszett. Aztán kiderült, hogy én is tetszem neki, de neki is van barátnője és amúgy elég nagy nőfaló emellett, szóval nem éppen az ideálom (bár szerintem senki nem szeretne olyan pasit aki csajozik mellette). De ennek ellenére éreztem, hogy van valami olyan vonzalom köztünk, ami teljesen megőrjít, kb. olyan mint amikor a mostani barátommal megismerkedtem. Folyton őrá gondolok, többször is álmodtam vele, és sokszor azon kapom magam, hogy a képeit nézegetem, és azt érzem, hogy meg kell őt kapnom. Nagyon bűntudatot érzek emiatt, mert a barátomat meg nagyon szeretem, és hiába van az, hogy vitázunk sokszor, a vonzalom és a szenvedély még így 4 év után is nagyon erős, és mint említettem, a vitákon kívül tök jól megvagyunk. Arra lennék kíváncsi, hogy aki hasonló helyzetben volt, az mit tett, mit tanácsolna? Köszönöm szépen előre is!

2017. nov. 23. 15:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Zsák a foltját.
2017. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom a barátod egy rendes srác, ezért indit be egy rosszfiú...


Velem is volt ilyesmi, erőt vettem magamon és ellenálltam, illetve igyekeztem elkerülni a találkozást. Nehéz volt, de végül elmúlt a vágy.


Vagy meglehet csalni, esetleg szakítani, és összejönni emezzel (beállni hozzá a sorba), ez a te döntésed. De tény hogyha sokat találkoztok, akkor nem fogsz tudni ellenállni.

2017. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd mindkettőt. A pasidat nem szereted, a masikra meg csak nedvesedsz, de ennyi nem eri meg a pofara esest, miutan megkur es otthagy.
2017. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Már most látod, hogy problémás a második. Ha együtt élnél vele, akkor jönnének ki igazán a gondok. Vagyis 4 év múlva minden jel szerint sokkal rosszabb lenne a helyzet vele, mint a mostani pároddal.


Hagyd ott a mostani párodat, mert most nem vagytok már jó pár. Valószínűleg túl fiatal vagy egy 4 éves kapcsolathoz. A másikkal ha akarsz dugni, csináld, de csak akkor ha képes vagy utána le is zárni, és nem belemenni vele egy reménytelen kapcsolatba.

2017. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez csak egy fellángolás. Ha lehet, ne találkozz a pasassal és várj egy pár hónapot, mielőtt borítanál mindent. Simán lehet, hogy közben elmúlik.
2017. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Szakíts, a barátod jobbat érdemel nálad.
2017. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne legyél ordas.
2017. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez csak fellángolás. Ha ebből bármi több lesz, valószínűleg pofára fogsz esni.

Ne haragudj de ezt most kerek-perec leírom.

A barátod biztos egy rendes srác, te meg azért vártál rá mert mindeneddel azon voltál hogy neked egy ilyen "rendes srác" kell, megkaptad, de mostmár ellöknéd egy kaland miatt ami "életveszélyes".

Miért csinálod ezt?

Legalább legyél egy kicsit empatikus a barátoddal szemben és gondolj arra hogy mennyivel többet ér ő ennél vagy arra, hogy hogy esne neki ez, azok után hogy tudja, hogy te vártál rá és ő úgy volt vele hogy na ez igen, végre egy normális lány.

Ezt te most megcáfolnád?

Megfontolandó!!!

2017. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igazság az, hogy a barátom sem annyira "szent" mert sok mindenben nem támogat, meg irigykedik egy-két dologra ami nekem sikerül, neki meg nem. Tudom, hogy nem rosszindulatból teszi, de elég zavaró, ezért is van az, hogy elbizonytalanodtam kicsit...

2017. nov. 23. 17:42
 10/25 anonim ***** válasza:

Sajna az exem pont olyan szituba keveredett mint Te. Rájöttem, jelzem nem kutakodtam utána, banális helyzetben bukott le, bár ott már előrehaladottabb volt a story, megbeszéltük kulturáltan, hogy akkor ne erőltessük tovább (1.5 év után). Rohadtul fájt, de az érzésekkel nem tudsz mit csinálni, nem is hibáztatom, mert ugye a párkapcsolat két emberen múlik, valamilyen kapcsolót lehet én is elállítottam vagy nem kezeltem kellőképpen. :|


Igen én voltam/vagyok a "rendes srác" akit általában a nők besuvasztanak friend-zoneba, a "kompetítorom" meg NEM! :)) (Mondjuk én nem vagyok az a veszekedős figura, még a hangomat sem szoktam felemelni)


(fun fact: közös ismik infói alapján nem jöttek össze végleg utánam)


Szumma-szummarum: Téged sem tudlak hibáztatni, de kérlek ne szédítsed a barátodat, inkább beszéljétek meg!

2017. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!