Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Ti mennyire igénylite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mennyire igénylitek a folyamatos beszélgetést vezetés közben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a férfi vezet egy hosszabb úton és ugye köztudott, hogy mi nem tudjuk úgy megosztani a figyelmünket, mint ti, miközben beszéltek hozzánk.

Gond lenne, ha inkább csak a rádió szólna? 😃


2018. nov. 14. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell folyamatosan dumálni, de azért hosszabb úton szó nélkül vezetni furcsa lenne. Kicsit azért jó beszélgetni. Ha nem megy, még nem tudsz olyan jól vezetni :-D
2018. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én annyira csak egyfelé tudok figyelni, hogy utazni és rádiót hallgatni sem tudok egyszerre.:))

Egy hölgy.

2018. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én semennyire. Nő létemre én sem tudok egyszerre két dologra figyelni.
2018. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rutinos vezető vagyok, ezt benézted egyes. 😊
2018. nov. 14. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, de én személy szerint nem is élvezem nagyon az ilyen hosszabb utaknál a bájcsevegést. Ritkán szabadulok a városból, szóval ilyenkor jó nézelődni valami háttérzene mellett.
2018. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
A vezetés pár év után rutinszerű tud lenni. Ha csak nem kell nagyon figyelnem valamire pluszban, semmi gondot nem okoz vezetés közben beszélgetni. Ugyanaz, mintha biciklizés vagy sétálgatás közben dumálnánk.
2018. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
A nőknek az is jó ha csak csacsoghatnak. Én pl nem sértődöm meg ha nem emlékszik pontosan miről szólt a diskurzus. De jó a csend is persze. Az sem érdekel ha sok vagyok neki és szól. Csak annyit:maradj egy kicsit csendbe. Értek belőle.
2018. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
1 vagyok, jól van, nem kell privátban is bizonykodni. De azért továbbra is úgy gondolom hogy egy rutinos vezető nehogy már ne tudjon kicsit beszélgetni a volán mögött. Még nem tapasztaltam ilyet.
2018. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kicsit ok, de nem egyfolytában.
2018. nov. 14. 21:59
 10/24 anonim ***** válasza:

Úgy is írtam, hogy kicsit, nem kell folyamatosan dumálni. De úgy tűnik neked még a kicsi se megy :-D

Nem baj. Na csá.

2018. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!