Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának a folyamatos...

Árt a babának a folyamatos vezetés?

Figyelt kérdés

Munkámból adódóan egész nap vezetek!5 hetes terhes vagyok és félek h vmi baja lesz a babának...

SEGÍTSETEK!!!!


2008. okt. 31. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szia!!nem lesz semmi baja,odabenn teljes biztonságban van :-)) amugy meg a késöbbiekben ugyis észreveszed ha kényelmetlen az ülés-az öv szorít.....de amig bírod nyugodtan vezess....... M
2008. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
nem árt a vezetés. Viszont,ha egész nap vezetsz,akkor neked kifizetődő lenne beszerezni egy biztonsági öv terelőt. Brendonban 7-8000 ft,de teszveszen már 2-3000 ftért is tudsz venni. Illetve pesten (és azt hiszem Miskolcon is vhol) lehet kölcsönözni is a minimanó üzletben 6000 ftért,amit ha visszaviszed,levásárolhatsz. Ott minden van,ami kell majd a bébinek. ez azért hasznos,mert nem a hasadat nyomja az öv. keress rá a neten. remélem tudtam segíteni
2008. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Hallottam,h a kuplungolás árthat,ezért is féltettem a bébit..

De megnyugtattatok:):):)

2008. okt. 31. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1 vok: ha a kuplungolás gáz lenne,akkor a bicajozás sem lenne szabad,s azt is lehet nyugodtan,amíg kényelmes,s nemfáj-szurkál.....

Boldog Babavárást......üdv 15heteske

2008. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 33hétig veszetem utána meg lett tiltva meg amugy is nagy a pocakom is és már kényelmetlen volt.Amíg kényelmes addig vezes ,de ovatosan inkább lassan menj mind hogy hirtelen fékez ha baj van ,mert az már nem jo a babának meg a pocidnak sem.Jo baba várást!!!!ÜDV:39 hetes kismama
2008. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, és még mindig vezetek! A nagy pocaktól nem tudok már tolatni rendesen (tükörből nem szeretek tolatni), nem megy már a hátrafordulás :( Amúgy minden ugyanolyan!


Ne izgulj, ettől nem lesz semmi bajod! Úgyis a baba miatt automatikusan óvatosabb leszel!


Van kismama biztonsági övem, de nem használom, mert én nem szeretem :( (lehet hogy megköveznek páran, de szerintem pénzlehúzás)


Gratula a babához!

2008. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok hatalmas hassal,és még mindig vezetek.Nem mindig kényelmes,de valahogy csak el kell jutnom a kórházba a vizsgálatokra.Óvatosan vezess és nem lesz semmi baj!Jó egészséget!
2008. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!