Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ÖTLETEKET várok Tőletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

ÖTLETEKET várok Tőletek, hogy ki milyen őrültséget követett el annak reményében, hogy a szerelmét megszerezze?

Figyelt kérdés

Amikor őrülten szerelmes vagy egy illetőbe, és már azt hiszed, hogy minden remény elszállt, de mégis van valami, amivel sikerülhet.

És most nem kellenek azok a dolgok, hogy de hülye vagy felejtsd el és társai...

És írásos dokumentumokra sem vagyok kíváncsi, hogy milyen ütős szöveget lehetne feldobni, nem...az én emberem a tettek embere és nem a szavaké.

Ötleteket várok, hogy mit tudnék tenni. Bármire nyitott vagyok, BÁRMIRE!



2018. nov. 16. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Egyet mondhatok, mire megszerzed óriási csalódás lesz.
2018. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Őszinteség
2018. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 D. Brasco ***** válasza:
96%
Minek szaladni egy olyan szeker utan ami mar ennyire elhúzott és majdnem a ködbe veszett.....ha esetleg mégis sikerülne megallitani mar magy valoszinuseggel nekem nem lenne kedvem felszallni rá!
2018. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
6%
Én szerelmemet úgy kaptam meg, hogy konkrétan elmartam tőle az összes barátját, full egyedül maradt, de én akkor is ott voltam neki. Miután ez a helyzet fél évig állt, biztos voltam benne, hogy ő már reménytelen, és csak én kellhetek neki. Belement a kapcsolatba. 20/L
2018. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Úgy tűnik nekem ha nem vagy a tettek és szavak embere akkor mit lehet tenni?

Kevés az infó hogy mi van köztetek vagy mi volt, ha egyáltalán volt vagy van. Egyáltalán fiú vagy? Vagy te vagy a lány? Ez sem mindegy mert így nem tudunk segíteni.

2018. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a helyzetben kell elengedni az illetőt.Aztán keresni egy olyan lányt akivel az első perctől flottul mennek a dolgok.


De ha ez nem opció akkor marad a jó öreg kloroform+pince megoldás 😂

2018. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

26 éves nő vagyok.

Akart engem a férfi aztan iszonyat hirtelen valami megváltozott és nem akart. Engem nem hagy nyugodni a tudat és nagyon szeretem őt. Bizonyítani akarok akkor is ha beledöglök

2018. nov. 16. 12:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak el fogod ijeszteni
2018. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
Talán inkabb valaki olyannak prpbalj meg bizonyitani aki meg is erdemli!
2018. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust neked! Te inkább őrült vagy, mint szerelmes vagyis nálam nem itt kezdődik a szerelem.


Egyébként meg ha erőlködéssel, játszmákkal, meg praktikákkal kell elérned, hogy a másik akarjon téged, akkor nem ő a megfelelő. Tudom, hogy nehéz ezt elfogadnod, de egyszer majd belátod, hogy bizony azoknak van igazuk, akik azt mondják, hogy lépj túl rajta, mert a görcsös akarásból sose született még semmi jó. Helyette inkább vehetnéd lazábban a dolgot, mert hidd el, hogy a másik is megérzi ezt, hogy mennyire akarod őt és ha ő nem így érez, akkor csak még inkább eltávolodik tőled.

2018. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!