Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Tényleg igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Tényleg igaz lehet, hogy egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szeret?

Figyelt kérdés

Számomra annyira elképzelhetetlennek tűnik, hogy egy kapcsolatban mindkét fél ugyanannyira szereti egymást. (Lehet azért mert még nem volt részem viszonzott szerelemben).

Akit én szerettem, ő engem nem, és fordítva.


De ezt már mástól is hallottam.

Ti mit gondoltok?



2018. nov. 17. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem illetek össze akkor igen.
2018. nov. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon- nagyon ritka , hogy egyformán szeressék egymást,az egyik fél általában jobban szeret.
2018. nov. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fish1 ***** válasza:
82%
Szerintem ez nem egy mérhető dolog. Inkább a kifejezési mód eltérő, amiről a másik azt gondolhatja, hogy nem szereti annyira a másik, mert ő másféle kifejezésre vágyna a másiktól.
2018. nov. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Két zsömle sem egyforma. Az emberek sem egyformák. Na és a szeretetet miben méred? Kiló, liter, méter? Az emberi kapcsolatok ettől sokkal bonyolultabbak. Na és az érzelmek nem egy szinten vannak állandóan. Az sem mindegy, ki hogyan tudja kimutatni a másik felé az érzelmeit.
2018. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Mindig másképp szeret a két fél. Én például a testéért szeretem a barátnőmet, meg hogy most már egészen szépen cumizik. Ő viszont azért "szeret", mert jó dolga van nálam, és így ki tudja adni a lakását, ami fedezi a törlesztését. Sose legyenek illúzióitok a csajokkal kapcsolatban... ;)
2018. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen ez a legtöbbször igy van. Nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy megtaláld azt, akivel egyforman szeretitek egymást.

Nekem a 4x utan, jó pár kapcsolat után sikerült megtalalnom azt, akivel egyformán szeretjük egymást.

2018. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem meg nem volt meg olyan kapcsolatom, ahol nem viszonoztak az erzeseim. De meg igy is azt gondolom, hogy az egyik fel mindig jobban kotodik, mint a masik. Valaki mindig konnyebben zarja le, lep tovabb.
2018. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem egy konstans dolog. Változik mindkét félnél folyamatosan. Az elején a párom sokkal szerelmesebb volt mint én, aztán szép lassan nálam is erősödött ez. Aztán volt egy időszak amikor nála alábbhagyott, nálam erősödött. És így tovább. Senki sem szeret ugyanúgy valakit konstans éveken keresztül.
2018. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Tapasztalataim szerint ez így van, egyik mindig jobban szeret. Viszont ez tud változni is, vannak olyan periódusok, amikor az egyik, majd a másik. De ritkán van, hogy egyenlően, max ha mindkettő fülig beleesett a másikba.

Probléma akkor van, ha túl nagy a szakadék a két szeretet közt, vagy az egyik, vagy mindkettő nem szereti a másikat.

De szerintem ha egy kis eltérés van, az nem baj még.


Nagyanyám mondta, hogy akkor jó a kapcsolat, ha a férfi kicsit jobban szeret. És van benne valami!


30N

2018. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik jobban ki tudja mutatni, mint a másik. Lehet az egyik a szavak, a másik a tettek embere. Nem baj, ha nem egyformán szeretitek egymást, de azért az igények, elvárások naggyából találkozzanak.
2018. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!