Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánybarátom feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánybarátom feltűnően sokszor hozza szóba a csajozás témát, azt miért teszi?

Figyelt kérdés

Van egy hely, ahova már fél éve járok edzeni, van ott egy lány, akivel jóban vagyunk barátként tekintek rá, de mivel nincs kapcsolatom, így sokat faggat az excsajaimról, hogy hogy csábítottam el őket. Meg folyton szóbahozza a csajozás témát. Pl. ott edzettünk a teremben és odajött egy másik csaj akivel elkezdtem beszélgetni és át akartam adni neki a helyemet, erre a lánybarátom így viccesen mondja a csajnak, hogy üljön nyugodtan az ölembe. Vagy egy másik alkalommal amikor jött egy nagyon csinos új lány az edzőterembe és ő kicsit összehaverkodott vele, majd amikor beszélgettünk így hármasban és a lánybarátom megint felhozta a párkapcsolat témát , rögtön mondta nekem, hogy a Lillának(az új lány) most nincs kapcsolata, hát erre mondom neki, hogy 'neked sincs',erre nem szólt semmit,aztán viccelődtünk még egy kicsit így 3asban, aztán gyorsan lelépett.

Jelenleg én most nem vágyom párkapcsolatra, de azért kedves tőle, hogy így a szívén viseli a kapcsolataim alakulását,csak nem tudom, miért csinálja.


2018. nov. 17. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A nőknek kedvenc témája a párkapcsolat, közelebbi barátok esetén. Mivel kedvel, meg jószándékú, egy kicsit szívén viseli a sorsod, és próbál segíteni. Bár fura, hogy akkor mondja, hogy Lillának nincs kapcsolata, mikor ottvagytok mindketten. Mintha szándékosan zavarba akarna hozni. Ha zavar a téma, akkor szólsz neki, hogy téged ez zavar.
2018. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyakran előfordul, hogy ezt érzem, h mintha zavarba akarna hozni, sosem értem, miért csinálja.
2018. nov. 17. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy zavarba hozott többször mostanában, konkrétan ezzel meg ezzel, és meg szeretnéd kérni, hogy figyeljen rá.
2018. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!