Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Karácsonyra szeretném páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merciva kérdése:

Karácsonyra szeretném páromat (meg magamat) meglepni gravírozott nyaklánccal, amik egymásba illenek. Szerintetek melyikre mit kellene gravíroztatnom?

Figyelt kérdés
A keresztneveinkre gondoltam, de valami jobbat szeretnék. Segítsetek!

2018. nov. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
F@.sz+p_unc.i
2018. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.párod szereti a nyakláncokat?

2.fogja szerinted hordani?


Bocsi, de ez akármennyire is cuki ötlet, de nagyon tinis, és nem felnőttes.

2018. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ékszert mióta tinis ajàndékozni?

De ha te így làtod, akkor biztos tini az 50-es pàrom, mivel ékszert szoktam ajàndékba kapni.


Kérdező, én nyaklàncra ugyan még nem gravíroztattam, tehàt ez passz, de szerintem egy évszàm nem rossz, amikor összejöttetek.


Én egy nagyon szép cigarettatartóra gravíroztattam pàr éve, csak ennyit "Tőlem Neked.

Boldog karàcsonyt!

Évszàm"


De amúgy szereti/fogja hordani a làncot?

Mert ugye az nem mindegy.

2018. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


IQ-bajnok megszólalt?


Nem az ékszer tinis, te nagyon okos, hanem így komplett ez az ötlet,hogy egy nyaklánc, amik egymásba illenek.

A tinik szoktak ilyet, hogy egyik fele a pasinál, másik fele a csajnál van.

Kapise?

2018. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké, de ha egyszer neki az tetszik...

Én mondjuk nem szoktam kapni ilyen egybeillős nyaklàncot, vagy bàrmi egyebet, de gondolom a Kérdező ezt egyfajta "összetartozunk" érzés miatt akarja.

Csak tényleg az a nem mindegy, hogy fogja-e hordani, mert pl ha az életben nem volt még nyaklànc rajta, akkor viszont hülyén jön ki.

2018. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tizenkét évesen nagyszerű ötlet lenne. Felnőttként... Hááát... Az megvan már, melyik fiókban fog porosodni évekig, mielőtt bevágjátok a zaciba?
2018. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!