Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megismerkedtem egy férfival 2 hónapja, elkezdtünk randizgatni, minden jól alakult. Minden nap beszéltünk akkor is, ha épp nem tudtunk találkozni. Elutazott egy hétre nyaralni a barátaival, viszont az egész út alatt semmit nem beszéltünk, egyáltalán nem keresett. Ez azt jelenti, hogy nem érdeklem (egy hét azért elég sok idő, mondjuk meg nem telt le teljesen) vagy ez normális, hogy nyaralás alatt nem keres?
2018. nov. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Több tűzbe tartja egyszerre a kezét, az egyik verzió te vagy. Ki tud ilyenkor csak úgy nyaralni menni ?
2018. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek, hogy fog keresni? Hova ment nyaralni? És te kerested őt? Felhívtad? Vagy csak azt várod, hogy ő keressen téged?
2018. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem beszéltük meg, hogy fog keresni, korábban sem beszéltünk meg ilyeneket, mégis mindig írt vagy hívott. Külföldre ment. Én nem kerestem, mivel aznap mikor utazott én írtam neki és jó utat kívántam. Amiatt sem kerestem egyébként, mert kíváncsi voltam, hogy magától fog-e. Mikor megismerkedtünk elmondtam neki, hogy nekem egy olyan dolog van, ami másnak lehet, hogy nem olyan fontos, én viszont háklis vagyok rá: eléggé számon tartom azt, hogy ha ismerkedem egy férfival, akkor milyen gyakran keres, mert ilyen szempontból kicsit régimódi vagyok és úgy gondolom, hogy neki kell udvarolni és gyakrabban keresnie, mint nekem őt.
2018. nov. 18. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mikor megismerkedtünk elmondtam neki, hogy nekem egy olyan dolog van, ami másnak lehet, hogy nem olyan fontos, én viszont háklis vagyok rá: eléggé számon tartom azt, hogy ha ismerkedem egy férfival, akkor milyen gyakran keres, mert ilyen szempontból kicsit régimódi vagyok és úgy gondolom, hogy neki kell udvarolni és gyakrabban keresnie, mint nekem őt."


Szóval egy ellenőrizgetős féltékenykedős mindent tudni akarós h..lye kislány vagy.

Nem kéne megkötni a másik kezét, hagyd egy kicsit szabadon.

Gondolom azért nem keres, mert rájött,hogy milyen vagy és veled nem lehet normális kapcsolatot létrehozni.

Ez a mindent tudni akarok stílus, pedig a legrosszabb. Ne akard a másikat aranykalitkába zárni.


Az ok, hogy a pasi udvaroljon, de, mutatod felé az érdeklődésedet, hogy úgy érezze, hogy legyen kiért udvarolni?

2018. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettél úgy érzem. Nem akarom ellenőrizgetni, egyszerűen mikor megismerkedtünk szóba került, hogy kinek mik a fontos dolgok az ismerkedésnél vagy egy kapcsolatban. Soha nem kértem számon, illetve ez a téma azóta kettőnk között fel sem jött! Amikor meg erről volt szó, akkor egyetértett velem ebben, és utána is keresett, ahogy írtam is. Igen egyébként ez nem azt jelenti, hogy kizárólag ő keresett engem, én is többször hívtam és írtam is neki, annyi a lényeg, hogy ő volt az, aki ezt többször tette. Egyedül a nyaralás kezdete óta nem keres ő sem engem és én sem őt.
2018. nov. 18. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!