Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most őszintén miért engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén miért engem utál? Miért gyűlöl ezért a lány, akit szeretek?

Figyelt kérdés

Amik történtek, mind Ő KÖVETTE EL, egyszerűen nem tudja felfogni, hogy az egész az ő gyenge pillanatainak szüleménye. Felsorolok pár példát.


1. Közös helyre jártunk, mindketten törzsvendégek voltunk, miután megismerkedtünk, természetesen gyakran összefutottunk, de engem nem akart látni - még úgy sem, hogy nem is köszöntem neki, mivel "ott voltam", és ez zavarta - ergo azt mondta, hogy én üldöztem el onnan (?!)


2. Egy képéhez kommentáltam, amikor éppenséggel elég mérges volt rám, és az egész regjét törölte, egy évre visszamenő képekkel. Mit mondott? Hogy miattam szüntette meg a profilját, holott azelőtt is kommentáltam, és egy teljesen szolíd megjegyzés volt.


3. Volt egy srác, akivel kezdett kialakulni valami, amikor írtam egy üzenetet, ami "zavarba hozta", és emiatt a sráctól köszönés nélkül lelépett, idegesen, talán be is szólt neki. Mi jött le neki ebből? Hogy én üldöztem el a srácot mellőle.


És most mindezekért és egyebekért utál engem, mikor ezeket ő követte el, és persze részben én is hibás vagyok, de mindent, amit tett, rajta múlott. Mégis, mit tehetnék, hogy ne utáljon engem a saját hibáiért?



2018. nov. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy elfelejted... minek szívatod magad vele?
2018. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első: a legtöbbször már az a baja, hogy "létezem".
2018. nov. 21. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha eltűnsz az életéből, akkor nem fogja érzékelni a létezésedet, és így a probléma automatikusan megoldódik.
2018. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én sem torelálom a zaklatókat akik szerint az én bünőm hogy letojom őket,de csak nyomulnak nyomulnak és stb..
2018. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második: mert szeretem. És ő sem (volt?) közömbös irántam.
2018. nov. 21. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
A bolond szó mond neked valamit?
2018. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes egy "szerelem" az, amellyel az állítólag szeretett személynek csak bosszúságot és dühöt okozol, továbbá azt, hogy a pokolba kívánjon téged. Kérdező, nem érzed az ellentmondást?
2018. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudjuk az ő álláspontját, abból, amit te írsz, annyi jön le, hogy hisztis. De ha nem kellesz neki, hagyni kéne inkább.
2018. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Van egy olyan érzésem, hogy az eseményeknek 1%-át irtad le. A többi 99-et elsunnyogtad.
2018. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!