Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek átmenjek beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átmenjek beszélgetni?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány aki tetszik ,ezt szeptember körül kb bevalottam neki,adott puszit és mondta hogy ez most rosszul jött ki mert kiderült hogy akkor kezdett ismerkedni valakivel pár hete ,de nagyon hiányzik szívesen beszélgetnék vele de valamiért félek átmenni,mert nem tudom mit gondolhat rólam,meg már régen beszéltünk ,mit kéne tennem?

2018. nov. 22. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átmész, megtudakolod kulturáltan, hogy van-e valakije és lenne-e kedve veled randevúzni. Nem atomfizika, főleg, hogy az alapvető szimpátia megvan.
2018. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1-es voltam, azt kifelejtettem, hogy csak akkor hívd el randevúzni, ha épp nincs senkije. :D
2018. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
azt értem ,de jelenleg azt is nehéznek érzem ,hogy benyissak hozzá
2018. nov. 22. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz a visszautasítástól, akkor ebbe gondolj bele:


Ha megpróbálod és visszautasít: Nem vesztettél semmit

Ha megpróbálod és igent mond: Nyertél

Ha meg sem próbálod: Akár évekig gyötörni fog a "mi lett volna ha"


Én elkövettem ezt a hibát fiatalon. Nem érte meg. Azóta ha udvarlok és elutasítanak, akkor rosszul érzem magam pár napig max., aztán minden rendben. :) Hosszasan töprengeni a "mi lett volna ha" témakörön nem túl kellemes.

2018. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hat mindenkepp hivd fel, vagy irj neki h atmennel beszelni. Eleg gazul jonne ki, ha akkor mennel at mikor epp az a kiszemelt csavo is ott van.

Mondd el megegyszer az erzeseid, legy hatarozott es magabiztos, ilyenkor a lanyoknak ez jobban bejon. Ha mar nincs pasija akkor hivd el valahova.

2018. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
facebookon ritkán van fenn az a baj ,szóval igy nehézkes uzenni ,itt van a folyosó végén szóbája ,csak félek benyitni,ma délután gondoltam,de egyre kévésbé tudom rávenni magam,pedig jó lenne legalábba hangját hallani újra
2018. nov. 22. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Kopogj be, ne benyiss. :D


Beszélgess vele kötetlenül, hozd szóba a párkapcsolatokat, így kiderül, van-e párja.


Figyeld a jeleket és ha nincs párja + érzed a szimpátiát, kérdezd meg van-e kedve kávézni veled egyet valahol, bármi. Nem kell több órás randival indítani, főleg, ha már ismeritek egymást amúgy is.

2018. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de mi van ha nem örül majd hogy átmegyek ,régebben is voltam nála párszor de most más a helyzet ,és jelenleg nincs konkrét indokom,csak az hogy hiányzik,máskor tárgyilagossabb indokokkal szoktam átmenni (pl kémia jegyzetet kérni meg ilyesmik)
2018. nov. 22. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember, ha szimpatikus vagy a lánynak, tökmindegy, milyen indokkal mész át, örülni fog neki.
2018. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az a baj nem tudom mit gondol rólam,régebben jól elbeszélgettünk most én igy kicsit furának érzem a viszonyt föleg ,ha meg van neki a srác mert én képtelen vagyok rá barátként tekinteni
2018. nov. 22. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!