Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A parommal 2 es fel eve vagyunk egyutt. En nagyon szeretem,sose szerettem igy meg senkit. Aztan most iden lett egy osztalytarsam aki hat..elegge egy hullamhosszon vagyunk. Szerelmes belem...en is hasonloan erzek. Viszont ott van a baratom akivel rengrteg dolgot ateltem mar,rengeteg szep emlekunk van. Persze amit ez a masik srac tud nyujtani azt o nem. Mert o tenyleg szivet lelket nekem adna. A baratom annyira nem ilyen. Na mindegy is. A lenyeg,hogy kb mindkettot szeretem...nem tudom,hogy mit tegyek.

2018. nov. 23. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

TINI kategória lejjebb található.


Kislány, ha a párodat tényleg szeretnéd, és jól működne a kapcsolatotok, akkor a másik iránt nem éreznél semmit. Erről csak ennyit.

2018. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok a baratom 24 az osztalytarsam pedig 21(felnott kepzesen vagyunk)
2018. nov. 23. 11:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat nyilvan nem jo minden a kapcsolatunkba. Viszont annyi minden kot hozza,hogy nem tudnam elhagyni. Mar csak ha abba belegondolok,hogy sose er majd hozzam vagy mar nem nez ram. Attol rosszul leszek. Viszont a masik sraccal kapcsolatba is igy erzek...
2018. nov. 23. 11:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kész érzelmileg egy hosszú kapcsolatra, az az igazság. Majd pár év múlva talán benő a fejed lágya. Annyit spoilerként már most elárulok, hogy a fellángolás érzését minden egyes kapcsolatban át fogod élni és ha folyamatosan váltogatod a palikat (mert mindig lesz egy új, izgalmas férfi), akkor egy férfi mellett sem fogsz tudni megállapodni. Én szóltam.
2018. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan fellangolasok mar voltak. El is mult gyorsan hala istennek meg annyira nem is erdekelt. Ez teljesen mas...
2018. nov. 23. 11:46
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Döntened kell. A hűség pontosan erről szól, hogy jön egy másik férfi, aki megtetszik, de te a párodat választod, mert Szereted.
2018. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En huseges is vagyok,nem fogom megcsalni. De fogalmam sincs...o nem csak tetszik hanem tenyleg eleg erosen azt erzem,hogy szeretem. Nem tudok donteni pont ezert kerem ki a ti velemenyeteket...Nyilvan senki nem donthet helyettem. Csak kivancsi lennek mas mit tenne ebben a helyzetben.
2018. nov. 23. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem vagy boldog a jelenlegi pároddal, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból. Ilyen egyszerű. És menj a másikhoz.

Ha felnőttnek érzed magad a kapcsolathoz, akkor ehhez is légy érett felnőtt!

2018. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért vigyázz, mert az osztálytárs lehet ám csak egy fellángolás is.
2018. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Kérd meg mind a kettőt, hogy mondjon 2-3 dolgot, tulajdonságot, bármit, amit miatt nagyon szeret benned. nyilván a barátod helyzeti előnyben van, mert évek óta együtt vagytok. pont ezért neki nagyon jó válaszokat kéne adnia, akkor is ha nem a szavak embere.

vagy tedd fel ezt a kérdést nekik:

Mi az ami megfogott bennem? Ok, hogy nagyon jó csaj vagyok...de ha csak emiatt kellek az tényleg kevés...

Sok féle szeretet van. El kell döntened melyik a fontosabb a jelenlegi helyzetedben.

Ha iskolás lennék még, biztos, hogy a szerelem győzne...nem a baráti szeretet.


és nem muszáj bármelyiküket is választani!lehet itt az ideje egy kis egyedüllétnek!

2018. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!