Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog-e, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e, hogy a barátom lassan 3 hónap után ilyet mond?

Figyelt kérdés

A barátom, akiről eddig a tettei alapján azt hittem, hogy teljesen szerelmes belém(ahogyan én is belé) 2 és fél hónap után közölte, hogy ő eddig életében egyszer volt szerelmes, de engem nagyon szeret, de szerelem az majd idővel alakul ki nála.

Hozzáteszem 1 hónapja minden nap elmondja, hogy szeret, sokat szeretne velem lenni, a kedvember jár.

Erre közli, hogy ő MÉG nem szerelmes.

2 és fél hónap és 2 egyutt toltott nyaralas utan nem kellene már valamit erezni?

Vagy én vagyok a hulye???


2018. aug. 28. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem szerelmes, akkor nem szerelmes. Sajnos van ilyen.
2018. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondogatja, hogy "szeretlek"?

Es nagyon rosszul esett az is, hogy meg csak egyszer volt szerelmes, a volt baratnojebe, de annak mar reg vege.

2018. aug. 28. 17:41
 3/16 A kérdező kommentje:
Létezik ilyen, hogy 2 es fel honap alatt meg nem alakul ki szerelem?
2018. aug. 28. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert szeret, de nem szerelmes...
2018. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De kesobb, ahogy o mondja, az lehet?
2018. aug. 28. 17:43
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem fura, hogy vannak olyan emberek (sajnos elég sokan), akik úgy lépnek bele eleve egy kapcsolatba, hogy még nem szerelmesek a másikba. Szerintem ez ilyen hiánypótló életforma inkább: hiányzik valaki mellőle, mindenképp kerítenie kell egy embert, mindegy, hogy nem szerelmes belé...Oké, van, hogy a mélyebb szerelem tényleg idővel alakul ki, de hogy az elején ne érezzem, el nem tudnám képzelni így egy/a kapcsolat kialakítását/felépítését.
2018. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerinte ez a melyebb szerelem jelenti kizarolag a szerelmet. Az elején levo szeretet szerinte meg nem szerelem. Ilyen a felfogasa allitolag.
2018. aug. 28. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Vannak emberek akik a szeretlek szót úgy használják mint más a papirzsepit.


A szerelmet meg kierőszakolni nem lehet. Egy ember amúgy is életében max. 1x vagy 2x tud igázán lenni, de ahol ezelőfordul ott nem a nő erőszakolja, hanem a nőben fel sem merül, hogy a férfi szerelmes lenne-e egyáltalán belé, hanem a férfi az aki sírva árulja el neki.

2018. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5 Már vallott volna neked.
2018. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

*Szerinte ez a melyebb szerelem jelenti kizarolag a szerelmet


Mert kierőszakoltad belőle. Ha nem szóltál volna egy szót se, akkor egy árva szót nem mondott volna.


Vannak olyan tipusú emberek, akik ha tudják hogy a másik fél erőszakos, akkor azt mondják amit a másik hallani akar, hogy hamarabb szabaduljanak a helyzetből.

2018. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!