Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kialakul a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakul a szerelem egy idő után? Többi lent.

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy sráccal aki nagyon kedves, mindig tudunk beszélgetni és intelligens is, viszont nem mondom hogy csúnya de nem is jön be igazán. Eddig mindig olyan kapcsolataim voltak ahol szerelem volt első látásra. Szerintetek létezik olyan hogy a későbbiekben kialakul a szerelem ha elég időt töltünk együtt? Èrdemes így beleállni a kapcsolatba, hogy egyenlőre még nem vonzódom hozzá testileg és nem is szeretem? Már 4 alkalommal találkoztunk és sokat beszélgetünk közösségi oldalakon is. Válaszokat köszönöm.

2018. nov. 24. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Adj neki egy esélyt. Volt akinek nem jött össze, de volt akinek igen. Egy próbát mindenképpen megér. Pár hónap után úgyis fogod érezni, hogy kialakult-e már valami vonzalom vagy sem. :)
2018. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

A férjemmel alakult úgy hogy legelső élő beszélgetésünk Skypeon volt, ott az első pillanatban hogy megláttam azt gondoltam "a francba, annyira nem helyes mint a képen..." ami érzés kb 10 perc beszélgetés után tovaszállt, ma meg a férjem. :D

Igaz mire élőben találkoztunk, már egyrészt kb 50 órát skypeoltunk és volt bizalom meg valamennyi vonzódás, ami csak felerősödött.


Tehát szerintem van olyan hogy az első pillanatban nem feltétlen az az illető akit elképzeltél, de ha záros határidőn belül vonzalom nem alakul ki, pld nem akarod megérinteni és hogy ő is megérintsen, akkor az nem az igazi. Márpedig ti már többször találkoztatok, de ez csak ilyen maszatolásnak tűnik részedről.

2018. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Családban is mindenki azt mondta, hogy adjak neki egy esélyt meg, hogy próbáljam meg az utolsó találkozón már csókolóztunk is nem azt mondom, hogy nem volt jó de nem is mozdult meg igazán legbelül bennem semmi közben egyenlőre még döntés képtelen vagyok. Őt sem akarom foloflenesen turaztatni, nem akarom hogy sérüljön. Majd meglátom mit tegyek, de köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 24. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
3-4 randi a döntő helyzet.Ha most nem érzel semmit már nem valószínű,hogy fogsz.
2018. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 találkozó és egy csók után már érezned kéne valamit,innentől szerintem csak rablod mindkettőtök idejét.
2018. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd ez szerintem halott ügy,és ezt már te is látod.Ha ennyire nem vált ki semmit belölled már két találkozóval ezelőtt abba kellett volna hagyni.


"Családban is mindenki azt mondta, hogy adjak neki egy esélyt " Ne haragudj de ezen hangosan nevettem xd

2018. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Voltam a helyzetedben én is. Viszont én adtam esélyt, arra alapozva, hogy mennyire jo köztünk a kommunikáció, mennyire egy hullámhosszon vagyunk. Viszont a kémia nem égetett porig.. Nem kalimpált vadul a szívem, ahányszor csak megláttam az utcán. Egyszerűen jól esett a jelenléte, és a tudat, hogy van valaki mellettem. Nem tartott sokáig, nem jött se a szerelem, se a szenvedély. Néhány hónap után nem akartam tovább húzni a dolgot, pláne, hogy a másik fél szemmel láthatoan fülig szerelmes volt belém. Így csak annyit tudok mondani neked, hogy lehet várni, mert tényleg nem minden kapcsolat szerelem első látással kezdődik.. De egy rövid időn belül szükségeltetik legalabb egy kicsike vágyakozás a másik iránt, az izgalom, az izzás..

De persze nincs egyforma ember, sem egyforma szituáció. Viszont ezt már neked kell ott és akkor érezned!

Sok sikert!

2018. nov. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat különösen Neked 7- es !!
2018. nov. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!