Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik tiniként ismerték meg a párjukat, és most (30as,40es-ként) is együtt vannak?

Figyelt kérdés
Ha tényleg vannak ilyen emberek, akkor letudnátok írni hogy hány évesen es hogyan/hol ismerkedtek meg, mióta vagytok együtt, és mi a hosszú kapcsolat titka?

2018. nov. 25. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

itt csak olyanok vannak. sőt, még 40-esként is szűzek, főleg a nők.


hiszen mindenki más labanc.

2018. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen párt ismerek. Sokáig együtt horgásztunk és sok mindent tudok róluk. A lány 15, a fiú 17 volt, mikor találkoztak. Ennek már lassan 40 éve, de esténként a horgászbotok mögött úgy ülnek, mint két szerelmes tini.
2018. nov. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Eddig minden ismerősömnek véget ért a kapcsolata. Kinek szépen, kinek csúnyán, de az első nagy szerelem nem tart örökkék. Idővel az ember újra vágyik és ki szeretné próbálni mással milyen. 29/f
2018. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Jah és Rebekának igaza van. Itt az a nő, aki nem szűz az egy ri*anc. És amennyiben nem akar semmit a jedves gyk-s kanoktól akkor még nagyobb :D #3 voltam
2018. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
56%

Én 16 éves voltama férjem 18 egy strandon ismerkedtünk meg. 22éves voltam amikor megkérte a kezem rá egy évre összeházasodtunk. Nem tudom menyire számít de amikor 20éves voltam akkor 6 hónapig nem tudtuk ,hogy hogyan tovább mert csak addig egymással voltunk. Amíg külön voltunk addig is beszéltünk majdnem minden nap. Viszont az igazság, hogy nekem is és a férjemnek is volt 3 másik ember az életében akivel szex is volt. Vissza találtunk egymáshoz nekem és a férjem is azt mondja egyik kaland sem volt annyira jó a szexben mint vele a titok talán ebben is benne van ,hogy voltunk másokkal együtt. Fiatalon kerültünk össze és talán összenőtünk és könnyebben toleráljuk egymás dilijeit. Mindent megbeszélünk ,nem hazudunk egymásnak, adunk én időt a másiknak. Sokat beszélgetünk és szánunk egymásra időt. Néha randizunk is.

42/N

2018. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 14 voltam, amikor megismertem a férjem, 18, amikor összejöttünk. 20 évesen mentem hozzá, ennek idén van 10 éve. Boldogok vagyunk, van 2 csodálatos lányunk, nagyon szeretjük egymást és az életünket.


Titok nem hiszem, hogy van, egyszerűen nagyon szeretjük egymást és teszünk is azért, hogy ez így maradjon. A hűség főként döntés kérdése, így fel sem merül az ellenkezője, a szerelmet pedig életben tartjuk gondoskodással, közös programokkal, nagy beszélgetésekkel, szuper élményekkel. 😊

2018. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
6 Végre valami vidám történet. Köszönöm!! Legyetek boldogok
2018. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, a férjem 20, két év múlva házasodtunk, a 30-adik évünkben járunk, két gyerek, sose voltunk külön. Mi a titok? Kompromisszum, egymás tisztelete, szeretete. Sose legyen olyan nap, mikor úgy fekszel le este, hogy nem beszélsz a másikkal. Együtt jóban-rosszban. Ennyi
2018. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelemként ma is együtt.Koncerten ismerkedtünk meg 21 ő 24 évesen már 4-esek vagyunk. :-)
2018. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
18 éves korunk óta vagyunk együtt. 14 éve vagyunk együtt, 10 éve vagyunk házasok. Van egy lassan 5 éves kislányunk. Boldogok vagyunk, nincs vita és veszekedés. Nálunk a titok abban rejlik, hogy a férjemnek áldott jó a természete. Ha probléma van akkor megbeszéljük és próbáljuk megoldani. Támogatjuk egymást céljaink elérésében, segítünk a másiknak abban, h tovább képezze magát. Jövőre fogok diplomázni és rengeteget segített, idáig eljussak. Előtte fordítva volt, ő tanult és igyekeztem segíteni neki mindenben. Nálunk is vannak mélypontok, de igyekszünk megoldani őket és megteremteni a kislányunknak egy szerető, nyugodt, támogató családi hátteret.
2018. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!