Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel majdnem 1 éve ismerjük egymást. 6 évvel idősebb nálam. Amikor először találkoztunk, csak a kocsiból látott de mégis azon kaptam hogy néz aztán mikor észre vettem elfordult. Aztán később beszélgettünk szemtől szemben többször is,és látzik hogy zavarba van előttem meg mindig mosoly rám,akármit mondok nevet rajta,kedves velem,mindig érdeklődik milyen napom volt ,stb.. Aztán egyik nap neki kellett haza vinnie kocsival, de nem mondtam meg a pontos lakcímemet,csak a környéket. Pár nap múlva már ő ajánlotta fel hogy haza vigyen e,és akkor már a pontos lakcímemet tudta,pedig nem mondtam el neki. Meg olyan dolgokra is emlékszik amik már kb fél éve történtek velem ráadásul el se meléltem neki ezeket de mégis tud róluk. És még amikor messengeren kiteszek a történetembe képeket,azonnal megnézi mindig őket. Ez mit jelent érez irántam valamit?

2018. nov. 25. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Nekem a Messenger-es résznél lett ez teljesen egyértelmű.
2018. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem mondtad el a címedet, de már tudja? Meg más infókat is? Ez inkább creepy, mint szerelmes. Valami fanatikus lehet.
2018. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez para
2018. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, érez irántad valamit.

Unom már, hogy csomó mindenki alulértékeli magát.

Igen, miért ne lehetne beléd valaki szerelmes?

Esetleg bunkó szoktál lenni másokkal? Vagy mivel vagy kevesebb mint mások?

Mert akkor nem értem, neked miért ne járna párkapcsolat, ha bárki másnak igen.

Szeresd önmagadat, fogadd el önmagadat.

2018. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Ja egyébként jó , hogy írták, tényleg creepy. Hogy olyan dolgokat felhoz neked; amiket nem is feltétlenül kellene tudnia, mert személyes dolgok, és nem közvetlenül neki mondtad el. Meg még az is, hogy hol laksz; azt te nem akartad neki elmondani, de ő mégis bunkó módon kinyomozta, és vissza is élt vele; mert te nem akartad, hogy odamenjen, de ő mégis odament. Annak ellenére, hogy te nem akartad elmondani neki a lakcímed; ő mégis tolakodóan kinyomozta; és a szemedbe is vágta, hogy 'már tudja'. Ja, én asszem, nem akarnék járni vele. És nem azzal van a baj, hogy túl nyomulós. Ez már kotnyelesség. Te direkt nem akartad beleavatni abba , hogy hol laksz, ő meg ezt nem tartotta tiszteletben. Lehet , hogy még akár egyszer követett is, de ez nem feltétlenül. Lehet , hogy van egy közös ismerősötök, vagy megkérdezett esetleg valami butácskább szomszédot. Vagy pl nemtom, hogy valami applikáció ilyen ismerkedős app van-e a telódon, ami kijelzi, hogy merre jársz. Hogy hány méterre vagy tőle, és akkor be tudja tájolni; esetleg valamikor figyelte suttyomban, hogy melyik irányból indulsz. Engem ez azért nyomasztana. Szal én hagynám; de azért az önbizalmad azért legyen a helyén, azt ügyesen építsd fel, hogy mi az, ami jó benned, ami kedvelhetővé, szerethetővé tesz tége.d
2018. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak egyszer véletlen látta,hogy melyik házból jön ki?De persze biztosan inkább követte meg nyomozott utánna.Ezen az oldalon mindenki ennyire a valóságtól elszakadt elmebeteg?
2018. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem creepy, csajok ugyan ezt csinálják fordított esetben. Néznek 50-100 méterről, hívjuk inkább lesekedésnek, IG storyt egyből csekkolják, új képeket egyből lájkolják stb.
2018. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem az volt a kérdésem hogy hogyan nyomozza ki hol lakok, hanem az hogy szerelmes e belém
2018. nov. 26. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy szerelmes, vagy csak meg akar dönteni. Az első valószínűbb. Vagy az is lehet, hogy valami mániákus emberke nem jó értelemben. De énszerintem talán szerelmes. Ezt tartom a 3ból a legvalószínűbbnek.
2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, annyi biztos.


Másrészt meg van az a típus a pasiknál, aki igen, ilyen creepy módon viselkedik a kiszemlttel. :D Pl az INTJ-knél pont ezt olvastam fórumokon, azt hiszem redditten, a csávó maga írta le, hogy milyen, amikor megtetszik neki valak, milyen.

Ők analitikus típusba tartoznak és full intorvertáltak. ÉS MINDENT lekeresnek rólad, első dolguk a google, és egyéb netes platformok.( Nem kell creepynek venni, ők mindenre rákeresnek, így nyilván a lányra is). Minden infót amit találnak, megjegyeznek és később akár beszélgetésnél felhozzák, te meg csak nézel, hogy ő ezt honnan tudja. Tipikus. :)


Pont nemrég olvastam el a jellemzést róluk, milyenek a flörtben, csak azért tudom. A srác is tuti ez a típus lesz. :D

2018. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!