Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel majdnem 1 éve ismerjük egymást. 6 évvel idősebb nálam. Amikor először találkoztunk, csak a kocsiból látott de mégis azon kaptam hogy néz aztán mikor észre vettem elfordult. Aztán később beszélgettünk szemtől szemben többször is,és látzik hogy zavarba van előttem meg mindig mosoly rám,akármit mondok nevet rajta,kedves velem,mindig érdeklődik milyen napom volt ,stb.. Aztán egyik nap neki kellett haza vinnie kocsival, de nem mondtam meg a pontos lakcímemet,csak a környéket. Pár nap múlva már ő ajánlotta fel hogy haza vigyen e,és akkor már a pontos lakcímemet tudta,pedig nem mondtam el neki. Meg olyan dolgokra is emlékszik amik már kb fél éve történtek velem ráadásul el se meléltem neki ezeket de mégis tud róluk. És még amikor messengeren kiteszek a történetembe képeket,azonnal megnézi mindig őket. Ez mit jelent érez irántam valamit?

2018. nov. 25. 21:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem szokott velem flörtölni, még a szemembe is ha bele kell nézni zavarba lesz.
2018. nov. 26. 22:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ok így “flörtölnek”. Erre értettem. Általában azal bátrabbak, akik nem érdeklik, aki meg igen, azzal felelnek és csendesebbek. Vagy esetleg szarkasztikusan csipkelodnek.
2018. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!