Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért egyre nagyobb divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre nagyobb divat, hogy kapcsolat elején 30as férfiak a barátnőjükhöz költöznek? Miért nem a férfi albérletébe?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget.

Én örülnék, ha hozzám költözne a barátnőm, aki most épp nincs.

2018. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A második mondatod értelmes, köszönöm
2018. nov. 26. 20:17
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk azért volt ez így, mert nekem volt saját, neki meg nem. Később vettünk közös házat.
2018. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
És az miért baj, ha a nőnél élnek együtt? Valahol meg van írva, hogy csak így vagy csak úgy lehet élni az életet? Egyébként meg én nem igazán látom a környezetemben azt, amiről írsz.
2018. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a marhaságot honnan vetted?


Én mindig úgy költöztem páromhoz, ahogy logikusabb volt:

- a jobb albérletbe (szebb, jobb fekvés, nagyobb, vagy jobb árú)

- ha az egyikünknek saját lakása volt, akkor hozzá (már ha nem valami extra törpe lakás volt)

- ha mindkettőnknek lakása volt, akkor akinél elfértünk, aki jobb helyen lakott

2018. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne a férfi albérletébe? EZt fejtsd ki lécci.
2018. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Szóval akkor az a véleményed, hogy a férfi kötelezően tegyen bele többet egy kapcsolatba? Mert ha törvényszerű az, hogy legyen albérlete/lakása, plusz ő "fogadja be" a nőt, akkor ez olyan, mintha a nőnek kb. semmi kötelezettsége és feladata sem lenne, és csak saját magát (meg esetleg a fizetését) vinné egy kapcsolatba. Pedig ma modern világot élünk, a nők is dolgoznak, szóval simán lehet, hogy egy nőnek több a fizetése, mint egy férfinak, tehát mondjuk könnyebben tud lakást bérelni/venni. Szerintem mindenki költözzön oda, ahol kényelmesebb, jobb stb., tök mindegy, hogy a férfi megy a nőhöz, vagy a nő a férfihoz, elvégre modernitás és egyenlőség van.
2018. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Sokkal jobb ha egy pasi költözik az én albérletembe,mert ha vége van a kapcsolatnak,nem nekem kell újat keresni,illetve ha gáz van,lehet ajtót mutatni.Fordított esetben kiszolgáltatottnak érezném magam,még akkor is ,ha közösen fizetjük.Egyszer laktam más lakásában,soha többet ,sokszor elhangzott ha valami nem tetszik,el lehet húzni.Persze biztos másképp működik egy normális pasi,hát ő nem az volt.
2018. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na igen, szétment házasság után is mindig a hapsi repül a házból egy szál gatyában.
2018. nov. 27. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na igen, elterjedt vélemény, hogy egy férfinek olyan jó dolga van egy házasságban...megkap mindent minden téren, viszont ő félrelép. Az igazság meg az, hogy a nagyrésze semmit sem kap, ezért kénytelen máshol keresni a boldogságot. Válás esetén meg ő lesz az, akit kizsigerelnek.
2018. nov. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!