Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha édesapám lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha édesapám lelkileg megtörik, ha ott alszom a barátomnál?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk lány testvérek, én voltam az utolsó a sorban, aki eddig még nem pasizott, aminek az oka egyszerűen az, hogy akiknek bejöttem, azok nem tetszettek igazán, és fordítva. Nem akartam olyannal együtt lenni, akivek nem tudok közös jövőt elképzelni, mármint mondjuk 2 évet együtt. Nem akartam csak azért járni valakivel, hogy kipróbaljam milyen. Mindkét tesómnál magába zuhant az apukám, mikor a barátjuknál aludtak, és ez az érzése azóta sem enyhült. Bárhányszor, mikor ilyen előfordul bezárkózik, duzzog, hozzá sem lehet szólni, mert mi, a lányai az ő kincsei vagyunk, és teljes mértékben elítéli az ott alvást, mondván, hogy mindkettőnknek van hol aludnia, meg amúgy is szerinte az már az a szint, amikor a lány mindent megenged. Pedig én nem csak a barátom miatt alszom majd nála hanem mert én is nagyon szeretnék. A kérdés lényege az, hogy tudtok-e megoldást arra, hogy ezt anélkül oldjam meg, hogy apukámmal az egyébként szoros kapcsolatomon csorba esne? Anyukám is kicsit maradi, de ő úgy véli, hogy egy 24 éves már azt csinál amit akar.


24/L. Igen, ráadásul 24 évesen van először barátom, és a szüzességemet is vele fogom elveszteni



2018. okt. 26. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha a legfiatalabb lánya is 24 éves ideje lenne már beletörődnie a dolgokba.
2018. okt. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a legfiatalabb. A középső vagyok, és mindkét tesómnak 20 éves korukban.olt először barátja. Szóval igazán nem értem, miért akad ki ott alvásnál
2018. okt. 26. 06:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ö dolga kezelni,nem a tiéd. De ha nem bírsz magaddal,akkor ülj le vele,és magyarázd el neki,hogy ha nem akarja,hogy boldogtalan vénlány legyél,akkor kezdje el a dolgokat a helyén kezelni...
2018. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiheveri. Bocs, de nem normális, hogy ennyire félt titeket a szextől. Mit gondol, jó az nektek, ha egyedül öregedtek meg? Nem akar ott lenni az esküvődön? Nem akar unokát?
2018. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Apad azert viselkedik igy, mert 24 evesen is ide is egy teljes kerdest szentelsz a hulyesegenek. Addig minek hagyna abba amikor ennyire figyelnek ra?
2018. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És apukád szerint mikor kellene elkezdenetek szexelni? Mondd meg neki, hogy azt ottalvás nélkül is lehet, ne aggódjon.
2018. okt. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha mindent megengedsz? Mi van, ha szexeltek? Szerinte a szex ennyire megalázó a nőknek? Ekkora szégyen, hogy élvezi?

Szerencsétlen anyád.... Mit élhet át mellette évtizedek óta?

2018. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszéld meg, hogy 24 éves vagy, felnőtt nő. Nem várhatja hogy örökre otthon maradj. Ne legyen párod stb.


Attól még a lánya maradsz hogy szexuális életed van, sőt valószínűleg később gyermeked is lesz. Mit gondol mikor kéne pasizni ha nem ennyi idősen.


Ha nem használ a beszéd akkor hagyd figyelmen kívül, majd lerendezi ezt önmagában. Lassan kirepul mindegyikotok akkor mi lesz?


Én elhiszem hogy ez nehéz lépés egy szülőnek. Nálunk anyukám az aki most szembesül vele hogy bizony a 3 lánya lassan lassan elkerul a szülői házból. De ez az élet rendje, így kell lennie. Van akinek nehezebben megy ennek elfogadása van aki könnyebben megbirkozik vele.


Hagyd figyelmen kívül ha a beszélgetés után sem hajlandó változni. Majd hozzá szokik.


25N

2018. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Édesapád majd túlteszi magát rajta. Felnőtt ember, nem te feelesz az ő lelki világáért.

Nehezen szeparálódik tőletek, de ez az ő baja, mintsem a tiétek.


Állj ki magadért nyugodtan vele szemben, mert ha nem húzod meg a határokat, sose lesz békés kapcsolatod!


30n

2018. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy szinten vagy apáddal.Te még nem nőttél fel,ő meg még nem bír leszakadni a gyerekeiről.Magadon változtass elsősorban,ne legyél gyerek.
2018. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!