Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt buliztam a tanárommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt buliztam a tanárommal. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van az egyetemünkön egy 28 év körüli tanárom, aki mindigis nagyon tetszett(persze, kinek nem). Nem tipikus helyes pasi, csak kb. ő az egyetlen fiatal, ezért mindenki odavan érte.

A lényeg, hogy én elég jó vagyok a tárgyában, és rengeteget viccelődik velem órán, mert tudja, hogy én jó vagyok(idén vagyok végzős, matekos tárgyról van szó, tehát nem könnyű).

A szakomról páran elmentünk egyik hétvégén kocsmázni, és tök véletlen összefutottunk ezzel a tanárral és a haverjaival, akik már jó állapotban voltak(nem volt ak részegek, csak becsiccsentve). Oda jött hozzánk beszélgetni, majd elkezdett velünk táncolni a haverjaival. Minden barátnőmet végigtáncoltatta, engem meg észre sem vett. Olyan rosszul esett ez, hogy kimentem elszívni egy cigit, és utánam jött és megkérdezte, hogy ezt nem szabad mert a tanítványa vagyok, majd visszament táncolni a többiekkel. Én ezt azóta nem tudom hova tenni. Nem közeledtem felé, semmit nem csináltam, a barátnőimmel meg táncolt, és az egyik barátnőm szintén a tanítványa.

Utána visszakísértek minket a koliba, és haza mentek, hogy majd órán találkozunk.

Szerintetek? Nekem ez olyan hihetetlen meg furcsa.


2018. nov. 29. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem észre vette, hogy tetszik neked. A szavaiból azt veszem ki, azért mondta ezt neked, mert kölcsönös,de mivel a tanítványa vagy nem lehet. A barátnőddel annak ellenére, hogy a tanítványa, véleményem szerint azért táncolt mert irányába nem érez vonzalmat.
2018. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

"Nem tipikus helyes pasi, csak kb. ő az egyetlen fiatal, ezért mindenki odavan ért"


Asszem pályát tévesztettem...

2018. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi tennivalod nincs.
2018. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, ő a tanárod.

Maximum annyit, hogy ha végzős vagy, kivárod, amíg más nem a tanárod és ha úgy van, akkor már lehet.


Nekem is volt hasonló, 2 évvel az után hogy végeztem a sulival, összekeveredtem a volt tanárommal, aki már a suliban is tetszett. Akkor már nem volt ez gond.

Sőt, van ismerősöm,a ki érettségi után összejött a volt tesitanárával és már családjuk van.

Ki kell húzni ezt a pár hónapot.

2018. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azta. :) A leírás alapján bejössz a tanárnak de nem él vissza az alá- és fölérendelt viszonnyal és uralkodik magán.


Megy neki a respect, ha ez így is marad.

2018. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi tennivalód🤔🤔
2018. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!