Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy a távolság miatt nem jöttetek össze? Nagyon bánt ez az egész. Megviselt, szomorú vagyok .

Figyelt kérdés
Hogyan tudtátok feldolgozni? Tippek ?

2018. nov. 29. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Írok ellenpéldát, nálunk hepiend a vége. :)

Egy időre megszakadt a kapcsolat, mikor megegyeztünk, hogy távolság miatt nem megy, pár hónapra rá újra dumálni kezdtünk, barátilag (is) hiányoltuk egymást. Fél évre rá kapott egy munkaajánlatot ott, ahol élek, nem a kapcsolat kedvéért jött, de mikor felköltözött, nagyon hamar összejöttünk. Én kicsit bizonytalan voltam, hogy fél évvel korábban nem kellettem, most meg csak "kéznél vagyok", de végül nem lett igazam szerencsére - 4 éve együtt. :)

2018. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk párommal csak majdnem okozta ez a kapcsolat végét, másik országban élt egy ideig, de végül ahelyett hogy vége lett volna én is kiköltöztem hozzá.
2018. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köztünk nem 500 kilomèter volt,csupán 50.Neki ez mègis kifogás volt.Egy a sok közül.Azóta találtam jobbat,de a tüske megmaradt.
2018. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Mi 16 és 19 évesek voltunk, amikor megismertük egymást. Távolság: 300 km. Nem vágtam bele így. Tartottuk a kapcsolatot, majd 9 évvel később mégis úgy döntöttünk, együtt kell lennünk. Már együtt élünk, a távkapcsolat 1,5 évig tartott, majd én költöztem.

27N, 30F

2018. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Koztunk tobb ezer km volt, es az sem okozott problemat, pedig sok evet kellett igy kibirni. Aki a tavolsag miatt nem jon ossze valakivel, az nem is a tarsat keresi, hanem egy kenyelmes, praktikus szexpartnert.
2018. dec. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!