Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire vagytok bizalmatlanok hogyha egy teljesen ismeretlen srác próbálna meg veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megadnátok neki valamilyen elérhetőségeteket?

2018. nov. 29. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha a srác jól néz ki, megmondják. Ha nem, akkor csinálhat bármit...
2018. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Vagy ha gazdag,akkor érdekes módon megszépül!
2018. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteg függ attól, hogy hogyan.


Ha épp sietek valahova az utcán, és megállítasz ismerkedés céljából, lehetsz te Chris Evans is, akkor is megyek a dolgomra.


Egyébként előfordulhat, de tényleg nagyon sok függ a tálalástól.


Említek egy példát:

Anno egyszer előfordult, hogy egy srác leült mellém a vonaton, és humorosan megjegyezte hogy odaadja-e párnának a táskáját, mert látja, hogy mindjárt elalszok. Utána megkérdezte, hogy miért vagyok fáradt. Így indult az egész, és végül egy jó beszélgetés lett belőle, pedig alapvetően nem jött be a srác, és végül megadtam a számom. Utána sajnos ez elhalt, mert családi tragédia történt náluk, és nem jutottunk messzire ismerkedés terén.


Összességében egy kis humorérzékkel, helyzetfelismeréssel, és kommunikációs készséggel bármi megvalósítható, ha nem adod fel az első visszautasítás után.

2018. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"Vagy ha gazdag,akkor érdekes módon megszépül!"


Ezt nem tapasztalom. Gazdag vagyok és ugyanúgy levegőnek néznek

2018. nov. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én az emberekkel mindig bizalmatlan vagyok. Az eddigi kapcsolataim mind barátságból alakultak. Ha csak úgy random leszólít egy srác, hogy adjak neki valami elérhetőséget biztos, hogy nem adnék neki akárhogy is néz ki.
2018. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nők akkor is bizalmatlanok velem ha már kiismernek hogy rendes vagyok, mert általában az a gond, hogy unalmasnak tartanak. Nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek és nyugodt életet élek. Ez nem imponáló a hevesebb vérmérsékletű nőknek.
2018. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha a srác jól néz ki, megmondják. Ha nem, akkor csinálhat bármit..."


Inkább úgy mondanám, ha szimpatikusnak és vonzónak találja. De mi ezzel a gond? A kérdező talán a neki nem tetsző lányokhoz megy oda?

És egyáltalán, mi a jó fenének adjak bármi elérhetőséget egy olyan idegennek, aki nem tetszik.

2018. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Inkább úgy mondanám, ha szimpatikusnak és vonzónak találja. De mi ezzel a gond? A kérdező talán a neki nem tetsző lányokhoz megy oda?"


Én nem mondtam, hogy gond. Ami gond, az az, hogy ezen az oldalon (meg általában mindenhol) azt hazudják, hogy a ronda férfi maga tehet arról, hogy nem kell a nőknek. Közben meg nem, mert a genetikája tehet róla.

2018. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem adnek elérhetőséget, mert nem akarok kapcsolatot.

Nem szeretek ismerkedni utalom ha idegen ferfiak jönnek oda hozzam

Sokszor nem értik meg a nemet , magyarázatot kérnek, nem szeretek magyarázkodni senkinek sem pláne nem egy idegen férfinak.

Amugy is nagyon bizalmatlan vagyok mindekivel akit nem ismerek

N24

2018. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyra értékelném, ha egy srác nem lenne besz@ri és merne kezdeményezni. Ha élőben tenné és egy beszélgetés után kérne elérhetőséget, akkor simán adnék. 18L
2018. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!