Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém ez a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit hónapok óta ismerek. Első találkozásunktól kezdve zavarba van,mindig nézett,alig mert hozzám szólni. Most pár hónap alatt jobban megismertük egymást,volt témánk mindig de zavarba volt továbbra is. Viszont mióta közelebb kerültünk egymáshoz, kerüli a szemkontaktust,úgy beszélget velem hogy közbe alig néz a szemembe, alig van beszédtémánk mintha nem merne hozzám szólni,de viszont mindig néz és ha oda nézek egyből elkapja a szemét. Messengeren is mindig megnézi amiket kiteszek mystoryba képeket. De nem igazodok ki rajta hogy amióta közelebb kerültünk egymástól,mért lett újból olyan félénk csendes mint a legelején?

2018. nov. 29. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
közelebb kerültünk egymáshoz*
2018. nov. 29. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ő tudja. Én mégis honnan tudjam? :D Miért nem kérdezed meg inkább? Most akkor ő a félénk vagy te? :)

32/f

2018. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy az van hogy kezdek bele szeretni és én is ilyen vagyok vele hogy alig szólok hozzá meg alig nézek rá,de nem tudom mért van, ösztönösen jön nem direkt csinálom
2018. nov. 29. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, de ő ilyen, félénk.


A kérdés az, hogy NEKED tetszik?

Ha nem, akkor nincs miről beszélni.

Ha igen, akkor neked kell lépned és "vezetned", ha megéri neked.

2018. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!