Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem ellen milyen konkrét tanácsotok van?

Figyelt kérdés

Sajnos viszonzatlanok az érzéseim, a nő többször lemondta a megbeszélt randit, most már teljesen elkerül.

Azokon a közhelyeken kívül, hogy "engedd el", "sok hal van még a tengerben", "randizz mással", mi az, ami nektek bevált a felejtéshez? Igyekszem a figyelmem elterelni, dolgozom, sportolok, olvasok, találkozom barátokkal, alszom, néha meglepem magam valamivel, ez van most. De így is sokszor álmodom róla...Idővel tényleg könnyebb lesz?


2018. dec. 1. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb lesz, csak ne vedd véresen komolyan. Senki nem érdemli meg, hogy kinozd magad miatta.


Szakíts meg minden kapcsolatot, törölj vagy archiválj minden emléket, ne nézegesd a facebookját, ne is foglalkozz vele. Tégy úgy, mintha nem is létezne, hiszen a számodra nem is létezik. Pár hónap után már csak röhögni fogsz magadon, hogy ilyen hülyeségre pazaroltad az energiáidat.

2018. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően jól csinálod, és igen, időven jobb lesz 😁 Próbáld meg tudatosan kizárni az agyadból.
2018. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tevékenység, ami teljesen leköti a figyelmedet, annyira, hogy amíg csinálod, addig teljesen belemerülsz, megszűnik számodra a külvilág?

Mondjuk én nő vagyok, de számomra a varrás, hímzés meg a rajzolás ilyen. Meg pl. olyasmi, amikor megtervezek valamit, és nemcsak elkészítem, de a munkafolyamatot lépésről lépésre meg kell, hogy tervezzem. Pl. csináltam egy tokot az e-könyv olvasónak. Nemcsak a merevítő betéteket kellett kitaláljam, hogy miből legyen (több rétegű, ragasztott, részben papír, részben műanyag), hanem azt is, hogy ha belecsúsztatom a készüléket, hogyan tudom lezárni úgy, hogy benne is maradjon, de a képernyője, meg a gombjai szabadon legyenek, de ha akarom, akkor le tudjam fedni, stb. Csak hogy demonstráljam, mit jelent egy ilyen figyelemelterelés.

2018. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!