Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 évesen, még nem szexeltem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen, még nem szexeltem. Én nem érzem, ezt helytelennek. Miért nem tudja megérteni, hogy nekem szerelem kell hozzá?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki?
2018. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és én se! Sajnos a nőknek nem vagyok megfelelő ez van!
2018. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
gyere szeress belém
2018. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes a gondolkodásod pedig. Én már rengetegszer szexeltem, és most már bánom.
2018. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sincs senkim, prostihoz nem megyek el.. 21f
2018. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ki nem erti meg?

Csak rad tartozik. Persze, ha funek-fanak elmondod, akkor ne csodalkozz, hogy belepofaznak.

2018. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen oké
2018. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy megfontoltnak kell lenni, de inkább abból a szempontból, hogy fontosak legyetek egymásnak, figyeljetek a másik igényeire, kényeztessétek egymást sokat. Ezek fontosak, nem pedig az, hogy annyira jó csaj legyen.
2018. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Zzzz90 ***** válasza:
19%

A legtöbb huszonéves emberke (férfi-nő egyaránt) nem azért szűz, mert neki 'szerelem kell hozzá' vagy bármilyen módon a saját döntése lett volna ez.

Az ok egyszerű, nem kellettek kutyának sem. Ez viszont negatívan érinti őket és hozzák a fenti valótlan okokat.


Természetesen vannak olyan emberek, akik tényleg tudatosan maradtak szüzek, de elenyésző ez a szám. Ezért, amikor valaki előadja magát...nem igazán lehet komolyan venni a nélkül, hogy tényleg ismernénk az adott illetőt.


Tehát akárki is az, aki nem érti meg...inkább nem hiszi el, mert a statisztika szerint csak füllentesz a dologról.

2018. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért nem érti mert neki nem kell hozzá szerelem és nem is szeret téged csak kell neki a tested egy körre ennyi.
2018. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!