Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy férfit, ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy férfit, ott dolgozik, ahol én. (Magyarként egy cégnél külföldön. ) Hogyan tudnám rávenni, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Nem tudom, van-e barátnője, nem sokat tudok róla. De őt magát elkezdtem megismeri, és amit látok belőle, az rabul ejtett.

Van egy beceneve, szinte minden magyar úgy szólítja, de én nem. Mert hogy én még csak most ismertem meg, és furának érezném, hogy eddig a keresztnevén szólítottam, de most, hogy megtudtam, hogy van egy beceneve, hirtelen azon szólítom. De közben meg szeretném a becenevén szólítani, mert az, hogy a keresztnevén szólítom, azt sugallja nekem, hogy nem állok közel hozzá.

Na mindegy, a lényeget tudjátok. Hogy kellene felcsípnem? Ha férfi lennék, és ő nő, mostanra rég elhívtam volna randira. De nő vagyok, ő férfi, és nem tudom, hogyan tovább.


2018. dec. 2. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha férfi és akar tőled valamit, megtalálja a módját.
2018. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nincs-e kedve meginni egy kávét szünetben.Süss sütit,ezt azt,kínáld meg néha-néha.Kérj valami kamu segítséget tőle.
2018. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Finom fogalmazva a válasz az, hogy vagy nagyon túlsúlyos vagy, ahogy az lenni szokott a kint élő magyar nők esetében, ekkor nem tetszel neki. Másik az, hogy ha esetleg minimum 4/10 megvagy külsőre, akkor ő már rég erősen foglalt. Próbáltam nem sértően, de egyértelműen fogalmazni, bocsánat ha megsértek ezzel másokat.

Nem hollandiai vagy?

2018. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem kezdeményezett eddig, akkor nem jössz be neki, nem akar tőled semmit. Azért azt észre lehet venni, hogy tetszel-e valakinek, a férfiak nem nagyon titkolják. Ha ennek jele sincs, kár vele foglalkozni. De süthetsz neki sütit, ahogy javasolták, max udvariasan megköszöni.
2018. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan férfi vagyok aki nehezen kezdeményez, külföldi munka nálam is stimmel. Jött egy magyar csaj a céghez, igazából az elejétől fogva bejöttünk egymásnak, az elejétől fogva ő ezt ki is mutatta, érintések stb.... Később mondta is hogy nem e mennének el együtt valahová. Volt két randi, sok beszélgetés, aztán én mégis viszakoztam mert belsőleg nem jött be, külsőleg majdnem minden férfi álma... Nekem fontos hogy hasonló személyiségűek legyünk a partnerral, nála ez több téren passzolt, de jócskán volt ami nem... De, maradtunk kollegális, baráti viszonyban, nem ciki a dolog vagy ilyesmi. Szóval csak azt akarom ezzel kinyögni hogy kezdeményezhetsz nyugodtan, felnőtt emberek vagytok.


Becenévvel kapcsolatban : én úgy gondolom sokkal bensőségesebb ha valakit a keresztnevén hívsz, becenév az maradjon a barátoknak, te pedig nem a barátja akarsz lenni :)


Kérd meg valamilyen szívességre, kérj segítséget valami ürügyben...mondd hogy mutassa meg a környéket.. Stb... Biztos kialálsz valamit.

Remélem nektek összejön! Drukkolok!

2018. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!