Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt akivel jól meg vagyunk mondta hogy kedvel és hogy jó velem meg szeret velemlenni de nem tudja mit szeretne tőlem szerintem és tanácstalan vagyok. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Olyan emberektől szeretnék kérdezni akinek hasonló dolgokban van tapasztalata.Az exei azon a szinten tönkretették hogy úgy érzi hogy nem tud többet úgy szeretni senkit se se megbízni valakibe és ezért nem tudja eldönteni szerintem hogy mit is szeretne tőlem. És nem tudom mit tehetnék hogy újra tudjon úgy érezni valakiiránt. Valaki tud tanácsot adni vagy egy oldalt belinkelni ami segíthet?

2018. márc. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit mondok,hogy a szerelem nem tudatos dolog. Hogy holnap szerelmes leszek és az is lesz az ember.

Definiálom neked szerintem milyen egy jó párkapcsolata kezdete. Találkozgattok akár "véletlenűl" is.Nem kell semmit erőltetni.Aztan egyszer csak azt veszitek észre,hogy jó együtt szerettek egymás társaságában lenni. Aztán a program programot szűl.Ott vagytok egymásnak amikor szükség van a másikra.

Mivel sérűlt a lány lelkileg ezért hosszabb úton kell bekúszni az életébe. De ezzel a ő már nem tud bìzni senkiben szöveggel nem nagyon kell foglalkozni. Ez csak egy sebesség korlátozó de nem behajtani tilos tábla.

2018. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd; kiábrándító leszek, de tapasztalatból beszélek. Nincs az az Isten, hogy megbízzon benned vagy bárki másban teljesen és ezt el is fogja mondani. Mindig kontókat, elméleteket fog gyártani, akármilyen őszint vagy vele. Jártam épp ugyan ebben a cipőben; elértem odáig, hogy azt mondta, hogy 95%-ban bízik bennem, de soha senkiben nem fog; ez a maximum. Életem nagy szerelme volt. Volt. Két évig próbáltam, folyamatosan vádaskodott és egyszerűen hiába voltam teljesen őszinte, mindig megkaptam, hogy biztos ezt és azt tettem.
2018. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki életében van az a pont, hogy "nem bízok senkiben elegem van csalódtam". Aztàn mégis jön valaki, aki elfeledteti a csalódàsainkat, és rohadtul nem fog szàmítani, hogy egy ex mit művelt inkább csak az aktuális. Legyél kitartó és sztem kerüljétek azt a témàt, hogy mi volt
2018. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mutasd töretlenül, hogy kedveled!

Tényleg mindenkinek van ilyen időszaka, hogy "soha többé", aztán jobb esetben jön az, aki felülírja a múlt dolgait.

2018. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat sokat segítettetek☺☺
2018. márc. 18. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!