Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van barátnője, miért érint meg más lányt?

Figyelt kérdés
Minek ölel meg más lányt? Meg ha baráti is az ölelés, én ha a baratnoje helyében megőrülnék ettől, hogy a barátom más lányt ölel meg,meg ha csak szimpatiaból is. Vagy megsimogat más lányt kedvessegből.
2018. dec. 3. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Fordítva engem is zavarna,egyvalakitől elviselném most.
2018. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert megteheti... a barátnő elviseli hogy inkább nem balhézik csak lehessen vele. A srác meg tudja bármit megtehet, ha esetleg egyszer mégis dobják, leakaszt újabb nőt.
2018. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert a világ nem az a hely, ahol ha sikerül hozzáérnem egy lányhoz, az egyből stipi-stopi az enyém, ergó nem történik semmi, ha pl. átölelem akkor sem.
2018. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon kapcsolatfüggő. Nekem például van egy hölgy barátom, aki számomra nagyon sokat jelent. Soha nem volt köztünk semmi, biztos vagyok benne, soha nem is lesz, de együtt nőttünk fel, mintha a testvérem lenne. Sajnos az élet elsodort egymástól, csak pár havonta tudunk találkozni, magától értetődő, hogy öleléssel üdvözöljük-, illetve búcsúztatjuk egymást. Nyilván nem percekig, simogatásról pedig soha szó nem volt.

A szürke hétköznapokban a l'art pour l'art ölelgetéseket én se favorizálom, és azt könnyen el tudom képzelni, hogy visszatetszést válthatna ki a páromból. Szerencsére ilyen még nem volt. A fentebb említett lánnyal való kapcsolatomat pedig mindig a párkapcsolat legelején elmondom, hogy ne legyen belőle félreértés. Szerencsére eddig minden barátnőm teljesen normális módon állt a dologhoz, soha nem volt ebből félreértés.

2018. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert van akinek ez nem jelent semmit, ölelget mindenkit. Mások meg azt sem bírják, ha valaki tőluk pár centire van, már akkor elhúzódnak. Ezért nem lehet általánosan válaszolni, emberenként változik.
2018. dec. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor mi van, ha megöleli? Szerintem amelyik nő egészséges önértékeléssel bír, és megbízik a párjában, annak nem jut eszébe problémázni ilyesmin. Én is meg szoktam ölelni a barátnőm pasiját, sőt még puszit is adok neki, mert kedvelem (a barátnőmmel is csinálom ezeket egyébként), eddig még nem volt probléma belőle.
2018. dec. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert szereti a baratait ?

Ezzel fejezi ki h kedveli a baratait

En nem akadnek ki ezen

2018. dec. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is van havernő aki ilyen simogatos ölelkezős, en ugy látom mintha mindenkinek "nyalna", mintha valami önértékelési bajai lennének, nem is zavarna mert ezek tényleg ártatlan érintések (pl a párom vállát karját megsimitja valami kapcsán), engem a párom reakcioja zavar hogy elkezdi neki játszani a férfit, vagánykodik felé, nevet a rossz viccein is, lehet vele is fantáziál.

Szoval a nyitott emberekkel nincs bajom, a párommal van. Alig várom hogy mással járjak es ez a kapcsolat be legyen fejezve. Többek között ilyenek miatt is hogy ha megjelenik egy nő már gyorsul a pulzusa. Minek az ilyennek fix barátnő nem is értem. Igy szépen en is nyitott vagyok másra aztán majd tipli :)

2018. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas a különbség érintés és érintés között. Teljesen természetes, hogy egymással közelebbi viszonyban állóak megölelik egymást vagy érzelmi támogatás miatt, stb. Emiatt magával rendben lévő ember nem lesz féltékeny.

Más a téma amikor kiéhezett nyomik össze-vissza taperolnak.

2018. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is csak önértékelés kérdése. Attól, hogy van párom még nem ő a világ közepe. Nekem világ életemben inkább fiú barátaim voltak, velük mindig jobban szót értettem és a hobbik is nagyobb esélyel stimmeltek. Van két fiú barátom, egy testvérpár akiket szinte általános sulis korom óta ismerek. Ott voltak az életemben mindig, mintha a testvéreim lennének és nagyon sokat jelentenek nekem, teljes szívből szeretem őket barátilag. Ha a páromat zavarná, hogy megölelem valamelyiküket max megpróbálnám vele megbeszélni, hogy nincs min aggódnia, de felhagyni nem hagynék fel vele, mert egy baráti ölelésben nincs semmi rossz dolog. Aki nem tudja ezt elfogadni akkor nem egymást keressük az életben, ennyi. Természetesen én se szoktam kiborulni meg féltékenykedni ilyesmin, mert megbízom magamban is meg a páromban is.
2018. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!