Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van barátnője, miért érint meg más lányt?

Figyelt kérdés
Minek ölel meg más lányt? Meg ha baráti is az ölelés, én ha a baratnoje helyében megőrülnék ettől, hogy a barátom más lányt ölel meg,meg ha csak szimpatiaból is. Vagy megsimogat más lányt kedvessegből.
2018. dec. 3. 23:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kapcsolat és viszonyfüggő is.


Például az én barátom nem ölelget szerencsére lányokat, egy nagyon régi és jó lány barátja van/volt, akit ritkán is látott, vele viszont szokott ölelkezni. Nem voltam rá féltékeny, mert előttem is tök természetesen csinálták, meg látszott, hogy nem vonzalomból teszik.


Férfiakat én sem igen szoktam ölelgetni, mert félreérthető lehet, aztán még kezdeményezésnek veszik. :D Nekem is van viszont egy jó haverom, akit nagyon szeretek ( puszta barátilag), én is ritkán látom, külföldön lakik, őt pl adta magát, hogy köszönéskor és elköszönéskor megöleltem. De az összes többi fiú haveromnál pl ezt nem teszem, hogy ne legyen félreértés.


Egy fura szitu jutott még eszembe: van barátom nekem is, meg volt ott másik pár is egyszer. A fiút én kicsit közelebbről ismerem, mint a lányt, de nem vagyunk mi sem túl szoros viszonyban. A srác egyszer hozzáért a vállamhoz miközben viccelt valamivel. A csaja pont szembenéztem és nézett. Utána vagy 3x-4x fogdozta a barátom kezét beszélgetés közben meg nevetett. Észrevettem a jeleneteket de le sem tojtam: nem vágtam mi van most féltékeny volt-e emiatt, de én pl megbízom a páromban meg jobbnak is tartom magma ennél. Csak meglepett ez a szitu.. :D


Én egyszer értem így egy másik srác kezéhez, aki maga alatt volt és kérdeztem, mi van vele? Ugyanerre ( amit a fenti csaj csinált vagy 3-4x nála) a barátom tök féltékeny volt. Ezt mondtam is neki, hogy remélem ezt is észreveszi. :D


Az, ha valaki alapból sokat érintget meg ölelget lányokat, miközben kapcsolatban van, nekem sem nagyon nem szimpi.. EZ max olyan középiskolás dolog vagy nem tudom, felnőtteknél ez már meg van válogatva azért. Arról nem is beszélve, hogy amikor engem kezdenek el csak úgy ölelgetni, az általában a közeledés első lépése részükről.. Ahogy észrevettem.

2018. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!