Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem velem foglalkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem velem foglalkozott inkább a kocsija helyett?

Figyelt kérdés
Tudom kissé furcsa és hülye a kérdés de alig tudunk találkozni 2 óra hosszát voltunk együtt nála,csókolóztunk beszélgettünk majd hívott,hogy menjek vele.Leállt kocsit szerelni annyira vágytam az érintésére pedig.Mondta,hogy segítsek neki segítettem is nagyon fáztam és hozott ki nekem pulcsit aranyos volt.Mégis miert nem velem foglalkozott mikor tudta nagyon jól,hogy nem tudok sokáig maradni :( ?

2018. dec. 8. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Neked volt elég kicsi a kezed. Érezd már át hogy nélküled nem ment volna. Te lettél a hőse.

32/f

2018. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez is siman kozos program.

Mikor meg meg volt a Ladank, sok dolgot csak en tudtam szereln rajta, mert tenyleg az autoszereleshez a pici noi kez idealisabb. Es jo moka volt. Sok dolgot is megtanultam.

Bar mindig megkerdezte, h nem baj h segitenem kell, vagy ha szeretnek mast csinalni, csinalhatunk mast.

De nem gondolom h bunko akart volna lenni a hapsid...de ez rat vet rossz fenyt, h ki se tudos nyitni a szadat es megbeszelni vele a dolgot.

2018. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 peca1000 ***** válasza:

Ha leállt az autó menet közben, akkor addig kell javítani, amig el nem indul.


Vagy álltatok volna szerelmesen az út szélén trélerre várva? :)

2018. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát, remélem veled nem hoz össze a sors, mert én bizony inkább szerelek autót, mint összebújva nézzük a huan migelt ahogy befuzi eszmeraldat...

a másik, nyilván nem azért szerelte az autót mert nem volt jobb dolga, ha nem jó az autó akkor meg kell szerelni, vagy majd biciklivel fogtok járni nyaralni? nők olyan gondolkodásotok van, hogy áh jobb nekem egyedül :D

2018. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Egy normális párkapcsolatban ez így működik. Nem lehet mindig nyáladzani meg összebújni. Kellenek a "baráti" programok amikor csak elvagytok együtt és babráltok valamit. Én egy ilyen programnak sokkal jobban örülnék, mint hogy otthagy csapot papot és csak egymás nyakában lógunk minden egyes alkalommal.
2018. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Na majd azt várd ki, ha hengerfejes lesz az autója. Egy hétig nem fogod látni... :D
2018. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem. Ha nincs qrás, értelmetlen a találkozás. Logikus.
2018. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az autószerelés engem sem érdekel. Párom néha hívott, hogy menjek vele, de mondtam h eszem ágában sincs. Nincs kedvem ott unatkozni. Ő szereljen nyugodtan, engem hagyjon békén. Mondd neki te is, hogy téged ez nem érdekel.
2018. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!