Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az erkölcsös emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erkölcsös emberek miért zúdítanak olyan érvet a bunkó embertársaikra, hogy "te biztos senkinek nem kellesz"?

Figyelt kérdés

Ez egész egyszerűen nem igaz. Számos bunkó ember él párkapcsolatban. Sokszor hallottam azt munkahelyen is a kollégáimtól, hogy milysn bunkó a pasija stb... de mégis vele van. Hasonlóképpen, számos bunkó nő is párkapcsolatban van. Elárulom, az en exbaràtnőm saját bevallása szerint is bunkó volt, de én szerettem vele lenni, a szex izgalmas volt vele, új dolgokat is kipróbálhattam.


Akkor... mire ez az érv? Vagy az erkölcsös embrek nem gondolkodnak?


2018. dec. 8. 12:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a kolléganőimtől hallottam.
2018. dec. 8. 12:54
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Az erkölcsös emberek bunkók.

32/f

2018. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Paradox módon én is ezt látom. Valahogy úgy, hogy a vallások sokkal ítélkezőbbek, mint az ateisták.
2018. dec. 8. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig az ateisták is elég bunkók.

32/f

2018. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Bunkónak lenni és taplónak/parasztnak lenni más. Én csak azzal szoktam bunkó lenni aki velem is az, vagy csak úgy gondolom valami oknál fogva, hogy megérdemli. Szóval bunkónak lenni lehet normálisan és lehet tapló módon is lenni és a tetejében én úgy gondolom, hogy a mai világban ez a helyénvaló, mert nem lehet mindenkivel az ember elnéző/kedves/jóhiszemű vagy viráglelkű.


A vallásos emberekről inkább ne beszéljünk, mert a legtöbben csak az önigazolásra használják a vallást és ez mellett nem tudnak kinyögni egy olyan mondatot amiben ne lenne érvelési hiba. Nyilván vannak kivételek, de én eddig leginkább csak rossz/negatív példákba futottam bele.


Mellesleg ismertem már meg olyan embert is aki megérdemelte, hogy bunkók legyenek vele és nagyon sötét volt pedig nem volt egyáltalán vallásos.


Az erkölcs pedig inkább egy szabályrendszer amit részben a társadalom és részben az illető saját maga állít fel, hogy mi az ami ő számára belefér és mi az ami nem. Így aki ilyet zúdít a másikra inkább csak előítéletes, vagy csak szimplán tapló, de az is lehet, hogy az illető éppen megérdemelte.

2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hogyan állíthatod szembe az erkölcsöt a bunkósággal. Hiszen egy erkölcsös ember is lehet bunkó és egy bunkó ember is lehet erkölcsös.
2018. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert sok ember világa összeomlana, ha megtudnák, hogy a jók nem mindig szerencsések/sikeresek, a "rosszak" viszont igen.


Csak úgy nyugtatgatja magát, hogy mivel te (őszerinte) rossz, erkölcstelen, stb vagy, ezért majd biztos valami rossz dolog fog veled történni.

2018. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy erkölcsös ember soha nem ismeri be, hogy lehet bunkó. Ő mindig a jófiú, és csak másokra mutogat.
2018. dec. 8. 15:46
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es: köszi, nagy igazságot mondtál.
2018. dec. 8. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!