Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt erkölcsös férfiak?

Figyelt kérdés
Olyanok, akik nem arra mennek, hogy minél több nőt maguk alá gyűrjenek, és nem kérnek a futó kalandokból. Fontosnak tartják a hűséget, a szexet pedig a két embert összekötő legmélyebb kapocsként élik meg. Tisztelik a nőket és tisztelik önmagukat is. Értékelik a becsületességet, az őszinteséget, a testi és lelki jó erkölcsöt, függetlenül attól, hogy vallás miatt gondolják-e így vagy sem.

2018. jan. 26. 23:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2018. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyen. :)
2018. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%

Van barátnőm.

31/f

2018. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Legalábbis erre törekszik.
2018. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Vannak, csak épp kereslet nincs rájuk.
2018. jan. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen vagyok.

Viszont egy tehernek élem meg. Nem azért, mert ez csak valami kényszer szerep és igazából megdugnék mindenkit, hanem azért, mert ugyan ilyen értékrendet várok el a nőtől is. Csak sajnos egyre inkább azt látom, hogy szinte lehetetlen ilyen nőt találni.

Alap dolog lett futó kalandokban dugogatni, dugópajtit tartani stb.

2018. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez a férfiak és nők többségéről elmondható, mert nagyon alapvető dolgok. A futó kalandokat és komolytalanabb kapcsolatokat kivéve, mert az nem erkölcsösség kérdése, ha nincs harmadik szereplő vagy hülyítés, akkor lehet tiszta ügy.
2018. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
4%

#7. Akkor tiszta, ha kötnek "megállapodást" és akkor erkölcsös, ha be tartják. Nem árt megbeszélni az elején, hogy ki mit akar a másiktól, mert látni lehet karon varjút.

31/f

2018. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
20%
Kapcsolatban hűséges vagyok, de semmi gondom a kalandokkal.
2018. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%
Vannak. Csak az a baj, hogy mindig olyan nők keresik őket, akikről ugyanezek nem mondhatóak el.
2018. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!