Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes leszel egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes leszel egy olyan emberbe, akivel egy baratai korotok van, akkor ebbol a helyzetbol csak a tarsasagbol valo kivalas a kiut?

Figyelt kérdés

Sok ev ota van meg ez a csapat, viszont mas opciot nem latok,mert nekem nagyon faj minden alkalom, mert tudom,hogy nem kellek az adott szemelynek. Sokszor szoktunk osszejarni, es azt sem szeretnem megvarni,hogy kapcsolata legyen(amirol ugy tudom,hogy mar alakuloban van vagy ilyesmi) aztan majd nyilvan a parja is megjelenik osszejoveteleken. Faj a szivem igy is, hat meg akkor mi lenne..

Viszont csak a barataim, de a balanszot nem tudom megtalalni.

Ha valakit el kell engednem, akkor csak ugy megy, ha teljesen kizarom az eletembol, online es eloben is.

Otletek?


2018. dec. 9. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg biztosan nem tudsz összejönni vele, akkor egy időre ne járj el velük .

Esetleg megismerdz mást és összejöttok, utána nem kéne gondnak lennie.

De azt csak akkor, ha konkrétan a szemedbe mondta, hogy nem randizna stb veled.

2018. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ehhez nem volt elég lelki erőm, mármint a tejes megszakításhoz. A lecsökkent találkozás nem segít, újabb ingereket adnak csak belőle.


Azt hiszem valóban csak a teljes online és élő kizárás segít, nem a kevés, és csak pár alkalomra való csökkentés.


Én sem fogtam fel jó sokáig. (Egyébként már sikerült egyszer kb 3 hónapig nem találkozni, akkor egy kicsit jobb is volt. De vissza is "estem" az újabb találkozásnál. Szóval igen, ezt kéne nekem is felfogni, hogy zero tolerancia van ebben.)

2018. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!