Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg csak abba lesz igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak abba lesz igazán szerelmes valaki akit nem kaphat meg?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom.. És tökre elszomorít, mert életemben először szerelmes lettem egy srácba, ő is kimutatta eleinte az érzelmeit és ahogy kezdtem megnyílni jobban felé megváltozott minden. Nem értem miért csak akkor kell valakinek más ha nem kaphatja meg..

Akkor valószínűleg nem is érdekeltem eléggé,ha ezen múlott igaz?


2018. nov. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha így lenne, senki sem élne kapcsolatban. De tény, hogy sokan a szerelem érzésébe szerelmesek, és az euforikus állapotot igyekeznek minél hosszabbra nyújtani, mint a rétestésztát. Ha esetleg beteljesülne, ott eltörne valami, megszűnne a varázs.
2018. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Kolléganőmmel vagyok így
2018. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem.Nem attól leszel szerelmes,mert nem kaphatod meg.Az igazi szerelem épp arra alapszik,hogy viszonzott.
2018. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Hát, nekem sikerült olyan lányba, aki szintén odáig volt értem. Csak nem tudtam róla, a nővéremnek mondta el, de ő meg direkt nem mondta vissza nekem.

Azóta meg már elment a hajó. :(

Ennek több éve, azóta is odáig vagyok érte, meg vissza.

2018. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
10 év boldog házasság után mondhatom, hogy nem. 😊
2018. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
És ha végül mégis megkapja, elmúlik a szerelem? Ezt aligha lehet igazinak nevezni, gondold végig.
2018. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legviharosabb kapcsolatok hagyják az emberben a legnagyobb nyomot,ez igaz.A többivel nem èrtek egyet.Az igazi szerelmet mindkèt fél akarja.
2018. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!