Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez a felkavaró érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a felkavaró érzés?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel 2 hónapja ismerkedtem meg.

Volt egy “csúnya” szakításom pár hónapja, egy 3 éves kapcsolat után. Azt sikerült megbeszélni, és sikerült elengednem az ex barátomat, tehát már nem vagyok belé szerelmes.

Van egy férfi, akivel megismerkedtem és nagyon szeretek vele lenni. Ha nem beszélünk, akkor hiányzik. Ha vele vagyok azt érzem, miért nem csókol már meg... ő nagyon szeret engem, de én “leállítottam”, mert nem vagyok belé szerelmes. Viszont Imádok vele lenni, külsőleg és belsőleg is nagyon tetszik. Úgy bánik velem, ahogy eddig soha senki. Ha egyedül vagyok mardos a bűntudat, hogy miért nem kozeledek felé. Viszont ha vele vagyok minden kikapcsol körülöttem, és annyira jól érzem vele magam. Mindig várom a találkozókat, beszélgetéseket, együtt töltött időt.

Mi lehet ez az érzés? Lehet ebből még bármi is? Talán csak idő kellhet nekem?


Aki tapasztaltabb vagy élt már át ilyet, kérlek segítsen.



2018. dec. 9. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idő kell neked. Az egyik éned már szerelmes, de a másik még józanságra int - gondolom, korábban megégethetted már magad, emiatt az óvatosság. Idővel viszont az első éned el fogja nyomni a másodikat, ez általában így szokott lenni...
2018. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Én is ebben bízom. Nem akarom ezt a férfit elveszíteni.
2018. dec. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!