Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok mennyire lehet félre tenni az elveinket?

Figyelt kérdés

18F vagyok kicsit gáz de még szűz vagyok volt 1-2 barátnőm de sosem jutott el odáig a dolog... valahogy sosem éreztem többet de most szinte teljesen felborult az érték rendem megtetszett egy kicsit idősebb nő jelenleg nincs semmi de mindig is fanatikusan csak olyan lánnyal kezdtem ki aki még szűz volt vagy legalább is azt gondoltam róla ha meg kiderült róla hogy még sem az akkor meg szét mentem vele egyrészt mert hazudott nekem másrészt mert nem az... (a második igaz az én hibám!) de most ezzel a lánnyal úgy vagyok hogy még az sem számít ha nem szűz! és egy kicsit félek ettől mi van ha sosem lesz több ha örökre ezt az érzést fogom érezni (mindig számításba veszem a bukást)


lehet ez igaz szerelem?

érdemes félre tennem elviselnem az elveimet?

mit gondoltok ti erről?

mit csinálnátok a helyemben?

esetleg valamilyen tanács?

(most karácsonyra tervezem elmondani neki az érzéseimet, szóval az kilőve hogy menjek oda hozzá és kész...)

ha véletlen valamilyen (karácsonyi) csoda folytán viszonozná a dolgot kicsit cikinek tartanám hogy még én szűz vagyok...

egy érett nő (20-30) és egy fiatalabb lány (15-20) mit gondol erről?



2018. dec. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Minden tiszteletem a tiéd, de az elvek olyanok, mint a fing. Tartogatjuk, amíg tudjuk.
2018. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh félre írtam... 19F... igy még gázzab :D
2018. dec. 8. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindig megdöbbenek, hogy a fiúk mennyivel idiótábbak a lányoknál, milyen sokkal később érnek. Mi lehet ennek az oka?
2018. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:

3-as.


A sok serult csalad, ahol apa nelkul nonek fel. A masik, hogy a katonasag azert faragott mindenkin annyit, hogy ne egy bena kacsa legyen, igy viszont nincs viselkedesi minta. Azaz van, Rocco meg a tarsai, azokat latjak sikeresnek, na ti attol mentek a falnak, nyilvan nem is veletlenul. Nem jo ez sehogysem.


42F

2018. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak olyan elvek amikből nem érdemes engedni, de ez, amit itt leírtál egy teljesen idióta elv, engedj belőle nyugodtan.

Mondom ezt úgy, hogy 25 éves koromig voltam szűz.

Egy érett nő

2018. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!