Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha a férfi 7 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés

Ő 25, én nemsokára 32. Nem tudom miért, de mindig a fiatalabb pasik vonzanak, 28-30 körüliek. Erre most jött ez a fiatal férfi, azt hittem, hogy kicsit idősebb, többnek néz ki 25-nél, én meg fiatalabbnak, mint 32 :)

Az emberek (barátok, munkatársak, családtagok) mit gondolnak, ha ilyen párt látnak?


2018. dec. 15. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Volt ismerettségi körben ilyen pár, talán ott is 7 évvel volt a nő idősebb. 20 évig együtt voltak, 3 gyerekük lett. Aztán a férfi 45 évesen kapuzárási pánikban elhagyta a feleségét, és elvett egy jóval fiatalabbat.
2018. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a számokat nézd, hanem azt, hogy elég érett, elég férfias-e, vagy inkább gyerekes.

Az a lényeg, hogy ha mellette vagy, érdekel-e a kora, vagy nem.

Ha vele vagy, és nem érzed, hogy ő annyi, amennyi, akkor nem ciki, és hajrá.

De ha azt érzed folyton, hogy jaj de fiatal ez a fiú, akkor hagyd a fenébe.


Mondom ezt úgy, hogy 15 évvel fiatalabb a barátom, és egy percig nem éreztem rajta, hogy fiatalabb, mert úgy viselkedik mellettem, mint egy férfi. Szóval, tudtam, hogy fiatalabb, de soha nem éreztem ezt a korkülönbséget, és úgy vagyok vele, hogy tart ameddig tart :-) (3 éve)

2018. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki!


De inkább hagyd el őt! Komolyan!


Semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol azon gondolkodol, hogy mit szólnak mások a párodhoz, és ezt még meg is kérdezed a GYIK-en. Én nem akarnék ilyen nőt magam mellé!


Ja, és azt is számold, hogy a pasik többsége nem feltétlen akar gyereket 25 évesen, majd olyan 5 év múlva. Te kibírod puja nélkül 37 éves korodig?

2018. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a kapcsolatok nem szokták sokáig húzni. Nincs jövőtök.
2018. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak az a ciki,ha neked ciki.7 év az semmi.
2018. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok "puját", úgyhogy simán bevállalnék nálam fiatalabb férfit. Ha te se akarsz családot, akkor neked se lesz ciki.
2018. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ezért őt elengedni ha tetszenék neki
2018. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem vagyunk egy pár (még), de tudom, hogy tetszem neki és napról napra egy kicsit közelebb kerülünk egymáshoz ;)
2018. dec. 16. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mondjuk én pont most faragtam rá egy 5 évvel fiatalabbal. Sajna már ismerkedés közben lejött, hogy csak arra megy, úgyhogy találkozó se lett belőle. De gondolom, vannak kivételek. Hajrá nektek!
2018. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves utolsó. Megkérdezhetem, hogy hány éves a pasi?
2018. dec. 18. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!