Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm 19. szuletesnapjara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berti12 kérdése:

Barátnőm 19. szuletesnapjara szerintetek jó otlet 19szall rózsa és egy hatalmas plüss mackó? Fel éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, tényleg mindnekinek csak kívánni tudok egy ilyen kapcsolatot

Figyelt kérdés

Nem sok idom volt kreatív ajándékot találni mert külföldön tartózkodtam a heten.

Vagy valakinek valami más otlet?



2018. nov. 15. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
85%
A rózsa oké, de a plüsst hanyagolnám, inkább valami ékszert, karkötőt, vagy valamit, ami rád emlékezteti.
2018. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Elég sablon.

Mi az, hogy nem volt időd kitalálni mást, mert külföldön voltál? Külföldön nem lehet gondolkozni, vagy mi? :D

2018. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereti az ilyesmit, akkor miért ne, neked kellene ismerned :) Engem a világból ki lehet kergetni az ilyen nyálas, klisés, "romantikus" ajándékokkal, más viszont szereti az ilyesmit. Személy szerint én valami élményt ajándékoznék neki, egy kirándulást, egy közös hétvégi kiruccanást valahová, egy páros masszázst, koncertjegyet, vagy valami olyasmit, amit régóta ki szeretne próbálni (sétarepülés vagy bármi). Mi kizárólag élményekkel lepjük meg egymást ilyenkor és imádjuk ezt a hagyományt, de ezt már embere válogatja.
2018. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Aranyos ötlet, ha szereti az ilyesmit, örülni fog. Esetleg valami közös program? (Színház, cirkusz, szabadulószoba, vagy társasjáték est barátokkal?)
2018. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha szereti a plüssöket, jó ötlet:)
2018. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

nem túl kreatív.


a rózsát kidobhatja pár napon belül, a macival meg mit kéne kezdenie szerinted?


nagykorú, felnőtt nő.


a helyedben valami olyasmit vennék, aminek hasznát is veszi.


nem kell 19 szál rózsa, mert bár romantikus, semmi haszna nincs, még akkor sem ha leszárítja.


ha szeret például olvasni, vegyél neki könyveket, akár 3 vagy 5 db. könyvet is, olyan műfajban, ami a kedvence.



vagy ruhavásárlási utalvánnyal lepd meg, itt a tél, bból vehene magának egy új télikabátot, valami vagány, szép sapit, sálat, bármit.


vagy egy szépségszalonba vegyél neki utalványt, arra használja, amire akarja.


ha nyelvet tanul, de még nincs nyelvvizsgája, fizess be neki egy nyelvsuliba.


tehát valami hasznosat, ember.


elég 1 szál rózsa.


a macit meg meg hagyjad, porfogónak jó, és rökre infantilis.

2018. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem jó ötlet. Max akkor tudom elképzelni, ha elírtad és valójában 9 éves a barátnőd.
2018. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a #6-mondja, annál jobbat én sem tudok ajánlani.


Ami a közös élményeket illeti, gondolom az év majd minden napjára jut belőle, ezért én nem holmi szabadulószobába vinném vagy wellnessre (oda akármikor mehettek), hanem olyat adnék neki, ami csak róla szól, csak az övé, elvégre ez az ő ünnepe.

2018. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Én speciel biztos nem ajándékoznék pl. utalványt, nyelvtanfolyamot vagy bármi "hasznosat" egy fél éves kapcsolatban a páromnak, mert szerintem az túlzás és nem biztos, hogy annak örülne a legjobban. Ilyet családon belül veszünk egymásnak alkalmakra vagy mondjuk már egy tényleg hosszabb, több éves kapcsolatban, mert jól jön, mert hasznos, kihasználja az ember és örül neki, de a szerintem nem feltétlenül ezt várja az ember a párjától, akivel fél éve vannak együtt. Nagymamától meg a férjedtől jól esik a zokni, a vásárlási utalvány és a húsdaráló, de egy fiatal barátnőnek nem biztos, hogy "hasznos" dolgokra van igénye. Egy személyesebb, szívhez szólóbb ajándék nekem pl. ezerszer jobban esik, mint valami, amit egyébként is megvennék magamnak, ha szükségem van rá. Másrészt pedig nagyobb az értéke is és szerintem ez már túlzás, még akkor is, ha megengedheted magadnak.


Ami tényle jó ötlet egy közös élmény pl. akár csak egy vacsora, mozi vagy kirándulás a környéken vagy bármi, amit el tudsz képzelni.... egy otthoni finom vacsora, forró fürdő, kellemes masszázs. Viszont a virág is jó, ha örül neki. Csomóan leszólják, mert unalmas, elcsépelt és felesleges, mert úgyis ki kell dobni stb., de én is mindig örülök neki. Ha a barátőd szereti, akkor hajrá. A macival nekem egyedül az lenne a bajom, hogy bár szeretem a plüssöket, a nagyobb darabokat nem nagyon tudom hová tenni és ez zavaró.

2018. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Azt neked kell tudni, hogy ő mennyire szereti a vágott virágot. Sokan nem rajonganak érte.

A maci gyerekes, és csak porfogónak jó.

A klasszikus ajándékok közül akkor már inkább torta, parfüm, èkszer, fehérnemű, vacsora egy drága helyen, vagy hasonló, amit egy felnőtt férfi ad a felnőtt szerelmének. Nem általános iskolások vagytok.

2018. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!