Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok egy ilyenhez, egy pár hónapos kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha a párotoktól kapnátok egy közös ajándék utazást, egy hosszú hétvégéset.


Örülnél, vagy nem tetszene?


2018. dec. 16. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ajándéknak mindenki örül szerintem főleg ha olyantól kapod akit szeretsz.
2018. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én örülnék! :)
2018. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy örülnék. Szerintem ez még jobb, mint egy tárgyi ajándék.
2018. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem pár hónap után, de néhány együtt töltött év után én a volt vőlegényemet ajándékoztam meg egy Tunéziai úttal egy kerek születésnapra. Hónapokig dolgoztam emiatt mellékállásban, titokban intéztem mindent, hogy a nagy napon majd óriási meglepetés érje. De én voltam az, aki jobban meglepődött. Elkezdett velem üvöltözni, hogy a háta mögött intézkedek és mit képzelek, ő nem fog repülőre ülni... persze elutaztunk. Már nem vagyunk együtt, de azóta is mindenkinek azt meséli, hogy az volt élete nyaralása. Belőlem viszont mindent kiölt azzal a viselkedéssel.


Remélem, a te párod örülni fog, szerintem mindenképpen kedves dolog, persze ehhez az kell, hogy szeressen utazni :-)

2018. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár hónap? 2-3 hónap esetén nekem túlzás lenne.
2018. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!