Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez lehet szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet szerelem? Vagy ez csak valamiféle fellángolás?

Figyelt kérdés
Egy hete irkálok egy pasival, telefonálgatunk is, naponta elég sokat. Nagyon egymásra vagyunk hangolva, már elhangzott a szeretlek szó is, ő kezdeményezte. Találkozni még nemtudtunk, mivel 150 km-re lakunk egymástól. Szerintetek ez lehet szerelem? Vagy lehet minden nővel ezt csinálja? Hogy ilyen hamar "szerelembe" esik? FB-on elég sok lány képe bevan neki like-olva, elgondolkodtam rajta, hogy lehet mással is volt már így, nem csak velem. 26/N
2018. dec. 17. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoban kicsit gyors a szitu
2018. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tipikus netes lovag! Vicc hogy felnőtt férfi találkozás nélkül már szerelmes. Vigyázz vele, ez nekem gyanús lenne! Gondolkozz el, vannak olyan párok ahol több hónapos "járás" után alakul csak ki szerelem. Nála valami defekt lehet. Cipőt is csak úgy veszel ha felpróbáltad és tetszik, látatlanban az sem megy. :)
2018. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
26 éves vagy, legyen már eszed, kérdező. Szerelem... :D
2018. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:

Van az ugy, hogy az ember nem varja, es megis keresztul megy rajta a gyorsvonat. Mondjuk egy tavkapcsolatnal eleg nehezen tudom elkepzelni, szemelyes talalkozo nelkul ezt el is vetnem, maradjunk annyiban, hogy igen kedvel. Viszont ahogy masok is emlitettek, szerintem egy netlovagba futottal bele, aki a virtualis feher paripajarol tallozza a kinalatot, es jo erzekkel tereleget.


Szemtol szemben erre joval kevesebb eselye lenne, mert a metakommunikacioja azonnal lebuktatna. Pont erre valok a randik. Ne eld bele magad nagyon, nem lebeszelni akarlak rola, de tarts azert 1 lepes tavolsagot.


42F

2018. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelem úgy, hogy még nem is találkoztatok? No.
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és hogy egy hete. Still no.
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!