Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szakítás után ilyen hamar ismerkednék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb. 2 hete vetettem véget egy másfél éves távkapcsolatnak és már 1 hét után túltettem magam rajta olyan szinten hogy már másokkal szívesen ismerkednék így komolyan.

Megjegyzem az utolsó 3 hónap szenvedés volt ezért tudtam ilyen hamar feldolgozni.

De kérdem én.

Normális hogy már azt érzem hogy másokkal ismerkednék? Normális ha már egy új kapcsolatra vágyom?

Szerintetek várjak még vagy vágjak bele ?

Köszi előre is!


2018. dec. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem normális. Bár, ha az utóbbi időkben szenvedés volt, valahol mégis érthető. Felejteni akarsz, decnem fog menni. Először happy leszel, de utána összeomlasz, ha most ebbe belevágsz.
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Magadban már előbb lezártad, mint ahogy kimondtátok, így nem köt hozzá semmi.
2018. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék.

Én nem menekülni akarok más karjai közé, hogy nála felejtsek. Nem egyáltalán nem.

Én már elfelejtettem.

Ha rá gondolok valami szép emlékre. Nem tud érzékenyen lelkileg megfogni.

Szóval érdemes belevágni vagy élvezzem még kicsit a szingli életet? Az a gáz hogy van kiszemeltem és nem akarom hogy közben más is rá pályázzon.

Egyébként 19/F

2018. dec. 17. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el ismerkedni, mikor a "csak milyen ne legyen"-t felváltják a "milyen legyen" szempontok és nem görcsösen keresel valakit.

32/f

2018. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rockarc ***** válasza:

Par randi nem fog megartani. Legfeljebb lassabban haladsz, ha nem birod a nyomast. Meg a lany is ertekkent fog erre tekinteni, hogy nem a full palyas nyomulas a fo csapasirany.


42F

2018. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Tényleg elfelejtettem már. Hamar fel tudtam dolgozni mert az utolsó 3 hónap már szenvedés volt. Nem érzek semmit már.

Egy teljesen új kapcsolatra vágyom egy új emberrel megismerkedni.

Aki nem zavar vagy nem baj ha nem olyan mint az előző. Ez egyértelmű.

Nem vagyok ez a nagy csajozógép épp ezért tettem fel a kérdést hogy normális e ez ilyen esetben. Szóval akkor érdemes belevágnom?

2018. dec. 18. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!