Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit adtok karácsonyra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit adtok karácsonyra a párotoknak?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt.

Arra gondoltam, hogy adok neki egy saját készítésű "kupont". Írnék rá olyat pl h: masszírozás, kedvenc kaja főzése, takarítás, szex, (szex póz stb), közös fürdés....

És mivel új lakásban van ... vennék neki pár hasznos eszközt, pl tároló doboz, ágytakaró, díszpárna .


Szerintetek?


Én vagyok a nő.



2018. dec. 20. 18:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2018. dec. 20. 19:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat, kb. semmit nem irtal rola. Hany eves? Hobbija van?
2018. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ajándékokat vlasztottál, valami hasznos is, valami kreativ is.

En tavaly karorát ajéndékoztam, mert mar hónapok óta arról beszélt, hogy szeretne egyet, ami illik az öltönyéhez.

Idén pizsamát kap, mert jelezte, hogy jól jönne, de hoyg meglepi is legyen, egy ajándékutalványt kap egy egynapos hideggel szembeni ellenállóképesség kurzusra - Wim Hof - szintén hónapok óta vágyik rá, mióta egy orvosi kontrollon tanácsolta neki a doki.

2018. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jó, hogy figyeltek sokan a párotokra és szemelyre szabott ajándékkal lepitek meg őket!


A párom 34, én 21.

Szakács (én is) , nincs nagyon hobbija.

2018. dec. 20. 20:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Raser egérpad, csoki és combfix (amit én hordok !!!, de nekem kérte )
2018. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor még volt barátnőm akkor én páros koncertjegyet adtam neki (neki és a barátnőjének) hogy együtt elmenjenek rá. Nagyon örült neki én pedig egy új videókártyát kaptam tőle <3
2018. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
semmit,páratlan vagyok.
2018. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!