Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjeteknek/párotoknak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjeteknek/párotoknak mit vesztek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kicsit kifogytam az ötletekből.

Köszi előre is


2016. dec. 5. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Házi sörkészítő készletet - mindene megvan igazából, de pont beszélgettünk arról az elmúlt hetekben, hogy mennyire szívesen kipróbálná az otthoni sörfőzést, szóval ez lesz végül.
2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Páromnak mamuszt veszek meg ha találok olyan sapkát amilyet szeretne akkor azt,ha nem piát v flaskát v gravirozott öngyújtót
2016. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lombszívót.
2016. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már megkapta az ajándékát, csináltam neki adventi naptárat, minden napnál van pár szem gumicukor, meg egy cetli rajta egy dologgal, amit szeretek benne. Konkrétan karácsonyra Max még egy kis plusz nasit kap, megegyeztünk hogy a karácsonyból nem csinálunk ügyet.

Szilveszterkor úgyis évfordulónk, majd akkor ajándékozunk, addigra varrok neki egy párnát, ami egy wankel motor rotorját ábrázolja. Vagy egyedi logót kap a kocsijára. még meglátom.

2016. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most gyűjtő-üzemmódban vagyunk, szóval eléggé minimálisra vesszük a költségvetést. Én vettem neki (de még nem adtam oda) egy svájci-bicskát, mert a régit elvesztette, és nagyon hiányolja azóta is. Meg most mikulásra kap tőlem egy kesztyűt és egy telefon-tokot, mert ezekre meg szüksége van.
2016. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hengeres anyósnyelvet, mellé apróságokat. :D
2016. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivel végre mostmár jól megy a szekér és ez az első közös karácsonyunk ezért most elkényeztetem a hercegnőmet :))

Kap egy MacBook Air-t , egy Iphone 7-et , egy szép sálat és egy jó nagy puha bundát meg egy kondibérletet.

22/F

2016. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most olvasom ,hogy csak nőknek szólt a kérdés , akkor bocsi :)
2016. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7 az kamu. :D Amúgy is nem lehetett nem észrevenni hogy férfiak megajándékozásáról van szó.
2016. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!