Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyenfajta srác meg tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyenfajta srác meg tudna magának szerezni egy ilyenfajta lányt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a következőről. Adott egy nem túl helyes, inkább átlagos fiú, szerény anyagi háttérrel, viszont annál nagyobb szívvel. Valamint adott egy gyönyörű, csodaszép lány, aki az iskolában is népszerű, mindenki felnéz rá, rengeteg udvarlója van, jobbnál jobb srácok. A tanulásban is nagyon jó, szinte tökéletes az élete. Szerintetek egy ilyen lányt meg tudna magának szerezni egy az előzőekben felvàzolt fiú, ha nagyon kedves és odaadó, aki képes felvállalni önmagát?

2018. dec. 22. 11:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%

Birka -.-

Leìrta, mert emiatt vannak kétségei. Sehol nem ìrta hogy ezért akarja a lányt.

2018. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen lányokból lesznek az egyéjszakás ribik.
2018. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
#11 De a hülye is tudja, hogy ezért. Nem kell az álszenteskedés. Tipikus plátói szerelem.
2018. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi rá az esély.


Egyszerű kereslet kínálat ez. Ha sok srácból "válogathat", akkor elég nagy eséllyel lesz olyan köztük, aki számára jobban megfelelő, mint te.


Az ember addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér. Az övé lelóg még az ágyról is a tied meg a térded se fedi.

2018. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

#13 Szerintem ezt csak te tudod 😀

Személyes példa: Az egyetlen nő akibe szerelmes voltam max egy erős közepes volt külsőleg. Mégis az eszetvesztő szerelmet éreztem iránta. Volt már olyan barátnőm aki "nehézbombázónak" számìtott, vele mégsem éreztem azt.

Csak a magadfajta felszínes lények vetìtik ki mindenkire a saját fogyatékosságaikat.

2018. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az élet sokszor nem hasonlítható össze azzal, amiket a filmekben látunk, de láttátok a Túl jó nő a csajom című filmet? Ez a helyzet is hasonló. Szóval ha valamire kicsi az esély, attól az még lehet, hogy megtörténhet, például ott vannak a lottónyeremények. Időnként valaki mindig megnyeri, holott nagyon kicsi rá az esély. Persze kell is tenni érte, például azt, hogy az ember elmegy és felad egy lottószelvényt.
2018. dec. 22. 13:25
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

#15 Te mi az isten nyiláról beszélsz? Most írta le ismét a kérdező, hogy a külseje miatt menne a csajra. “Túl jó nő a csajom” Kit érdekel a kérdés szempontjából, hogy te kibe voltál szerelmes? Ez a kérdés nem rólad szól.


Amúgy kérdező, nyugodtan bepróbálkozhatsz nála, de majd ne gyere ide sírni, ha nem lesz nyert ügyed. Nagyon kicsi az esély rá.

2018. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
#18 Nem tudod értelmezni a kérdést. A kérdező szó szerint leírta 2-szer is, hogy ez a lány a külseje miatt tetszik neki annyira. Személyesen még nemis ismeri. Nem tudsz szöveget értelmezni, de semmi gond, a kisegítőben biztos nem foglalkoztak eleget veled😀
2018. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
#20 Szerintem a válaszaink hasznosságának százalékos pontszámai alapján elmondhatjuk, hogy nekem van igazam. És még mindig nem érdekel senkit, hogy neked számít-e a külső vagy sem. A kérdezőről van szó, nem rólad.
2018. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

#22 A GYK-n a százalékok alapján határozod meg a válasz hasznosságát? Nagyon elvagy tévedve 😂

Az igazság ritkán népszerű, és a birkák imádják a kudarcaikat az olyan tényezőkre fogni amik nem rajtuk múlnak.

"Csúnyának születtem, és mindenki egy felszínes f/\sz"

2018. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!