Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyenfajta srác meg tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyenfajta srác meg tudna magának szerezni egy ilyenfajta lányt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a következőről. Adott egy nem túl helyes, inkább átlagos fiú, szerény anyagi háttérrel, viszont annál nagyobb szívvel. Valamint adott egy gyönyörű, csodaszép lány, aki az iskolában is népszerű, mindenki felnéz rá, rengeteg udvarlója van, jobbnál jobb srácok. A tanulásban is nagyon jó, szinte tökéletes az élete. Szerintetek egy ilyen lányt meg tudna magának szerezni egy az előzőekben felvàzolt fiú, ha nagyon kedves és odaadó, aki képes felvállalni önmagát?

2018. dec. 22. 11:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
#23 Ha eddig nem jártál még pszichiáternél, akkor most ideje lesz felkeresned egyet. Elég durva eset vagy, szerintem te sem nagyon tudod, hogy miről beszélsz😀
2018. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem én láttam bele a kérdező ìrásába olyan tényezőt, ami igazából nincs ott de biztosan én nem tudom hogy miről beszélek 😂


Egyébként egyszerre 3-hoz járok jelenleg keresem a negyediket 😀

2018. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vitatkozzatok. Mindkettőtöknek igaza van valamilyen szinten, tény, hogy mindenki azt lát bele a kérdésbe, amit akar. Természetes, hogy először a férfiaknak általában a hölgyek külseje az, ami először feltűnik, a másik nemnél nem tudom, de gondolom, hogy ott is szerepet játszik ez a dolog, még ha nem is olyan mértékben, mint nálunk. Szóval ez miatt felesleges acsarkodni. Nálunk épp olyan vonzó egy szexi fenék, egy szép arc, mell, derék stb..., mint a nőknél egy magabiztos, jól öltözött, kiegyensúlyozott pali, aki mellé még mondjuk egy tiszta, szép autóból száll ki és erőt sugároz. Egyszer majd én is ilyen leszek.
2018. dec. 22. 14:21
 24/29 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!


A kérdésből és válaszaidból úgy veszem ki, hogy piedesztálra emelted a lányt és a lábát csókolgatod. Ilyenkor valószínűleg nem tudod megadni azt, amit ő keres egy férfiban, hiszen a saját szemedben ő sokkal jobb Nálad, nincs magabiztosságod. Valószínűleg ritkán beszélgetsz vele és inkább csak távolról csodálod, azon alkalmakkor is remegsz az izgalomtól és a felhőkben érzed magad. Ezek feltételezések saját példámból, javíts ki, ha téves.

Ebben az esetben azt ajánlom, hogy tisztázd le vele kettesben. Nem szerelmet vallani, csak közölni egy kis mosollyal, a szemébe nézve annyi lazasággal, amennyit el tudsz érni, hogy vonzónak találod és szívesen elbeszélgetnél vele egy kávé, ital mellett. Ha igent mond, minden oké és lebeghetsz. Ha nemet, legalább képbe kerülsz és tovább tudsz lépni. Ha nem teszel semmit, csak rágódni fogsz rajta és megfosztod magad egy esetleges másik kapcsolattól.


Sok sikert!

2018. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
97%

Macifül, De édes kis naiv pasi vagy, egyelek meg. ☺

De, mi lányok is pont úgy a helyes, jó testű, szép arcú fiúkat látjuk vonzónak, ne áltasd magad.

A pénz akkor számít, ha sok van, és senkit se érdekel, hogy egyszer mid lesz.

Az osztály szépét nagy eséllyel olyan 30+ férfi kezelgeti, akinek már mosz van pénze és kocsija, és nem okoz gondot egy három napos kiruccanás Párizsba.

De ha te úgy érzed, hogy meg tudod szerezni, csak nagyon kell akarni, kkor ne habozz, hanem repülj rá! Holnap, vagy jövőre se lesz több esélyed, mint ebben a pillanatban. Hajrá!

2018. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már két mondatnál többet a lánnyal, vagy a távolból döntötted el, hogy mivel jól néz ki, biztos "tökéletes az élete"?
2018. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos 95% a bukás esélye, az ilyen lányoknak a népszerűség mindennél fontosabb.


És a tahó gazdag köcsögöket szereti aki ráveri a képére a g.-t és felpofozza közben.



Ne legyél a nők kutyája légy kemény tanulj keményen és lesz pénzed onmantól már dőlni fognak a nők utánad tesó.

2018. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyenfajta lány észre sem fog venni ezzel a mentalitással. Esetleg, ha lesz önbizalmad és dumád.
2019. jan. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

most kitudna maganak megszerezni kit? a lany a fiut vagy ford`tva...

a lany egy idiota lenne egy ilyennel kezdeni...

apasi meg maradjon a sajat kategoriajanal

2019. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!