Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megis milyennek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis milyennek kellene lennem, hogy ne utasitson el a fiu?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy "basic b1tch" instagram csaj, akinek abbol az elete,hogy kepeket rakjon ki a seggerol es elvezi,hogy a pasik csorgatjak ra a nyalukat.

Egy kapcsolatban tenyleg torodo vagyok, huseges es sosem szamitott a penz,azon kivul,hogy ne en tartsam el a pasit,hisz engem sem kell..

A hajamon kivul minden termeszetes rajtam,marmint az is csak festve van,mert jobban all ez a szin,mint az eredeti..

Van egy srac,akit evek ota ismerek, baratomnak tekintettem ra, de nem kellek neki kapcsolatra..

Tobb ember szerint en torodtem vele a legtobbet,neki megis az elso mondatomban leirt lanyok kellenek. Es nem,nem csak rafogom, tenyleg igy van.

Miert nem lehet fontosabb egy normalis ertekrendu lany szamara?

Ha nem is en,hanem akkor mas..mert oke,hogy mondjuk en nem jovok be neki kulsore(bar ezt tudom,hogy nem igy van,de megse vagyok instagram modell tipus) de mas normalis lanyt se reszesit elonyben..

Es igen nezhettek hulyenek, de ezt en kudarckent elem meg. Nekem is at kellene valtoznom olyanna,mint azok a lanyok?


2018. dec. 24. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem kelle átváltoznod mássá. De hagy ezt a srácot fenébe. Ha egyszer nem tetszel neki, akkor nem tetszel.

Neked milyen érzés lenne, ha lenne egy jószívű, rendes, de neked nem tetsző srác aki állandóan nyomulna rád? Te sem jönnél össze vele, ha egyszer nem tetszik.

2018. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja es ne ertsetek felre, jo srac egyebkent, nem az a rosszfiu,aki minden nonek kell.. mert jo tulajdonsagai vannak,kiveve ezt..
2018. dec. 24. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy tévedek, de nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy egy srácnak csak azért kell egy lány aki instagram modell. Mondjuk az is fura, hogy szembe állítod a normális értékeket és azt, hogy valaki instagrammra tesz fel pózolós képeket.


Számomra fura ez az egész. Egyébként meg megnyugodhat, mert valószínűleg nem azért nem akar veled összejönni, mert te nem posztolsz instagramra képeket és nem vagy modell típus.

2018. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. De tetszem neki, de annyira nem,mint ezek az instagram csajok,es ha egy olyan se jonne vele ossze,akkor inkabb meghalna egyedul. Csak nem ertem ennek mi ertelme..
2018. dec. 24. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csak egy ilyen típusú lànnyal jönnék össze mint amilyen te vagy:) az insta lanyoktol egyszerüen irtózom. Szoval hajrà normàlis csajok;))))
2018. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3. Nekem nem normális,hogy naponta mutogatom magam,felig kint a mellem meg a seggem kepeket rakok fel..de mindegy.

Viszont a sajat haverjai is cukkoljak,hogy igy sosem lesz baratnoje,mert tul nagyok az elvarasai es elengedhetne mar ezeket a lanyokat, foleg,hogy probalkozott mar nem egynel es mindig kikosaraztak.

2018. dec. 24. 18:26
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

# 6


Én szerintem sem normális, de attól még ne állíts szembe egy puszta szokást az értékekkel. Legalábbis szerintem nem összehasonlítható.

2018. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak barátként tud rád tekinteni?

Nekem is van olyan lány ismerősöm aki szép, de ha szerelmet is vallana akkor se tudnék másképp csak barátként tekinteni rá hiszen több éve ismerem.

2018. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:D bírom mikor az emberek vagy mást akarnak megváltoztatni vagy önmagukat...

Öreg hiba... Mivel egyik sem fog menni.

Ha valakinek nem kellesz, sosem értettem minek kell olyan után futni. Ezer másik srác van aki pont az olyan hús vér anti-instagram nőket isteníti mint te, de neked persze hogy olyan kell aki a kipakolt csöcsös nőkre csorgatja a nyálát.

F36

2018. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérlek, nehogy a fent említett női típusra alakulj át!

Örülj, hogy nem vagy olyan, és szerintem más fiú/férfi (korodat nem ismerem) aki normális is azt részesíti előnyben mint amilyen most vagy.

Más miatt sose "változz" meg.

Lehetséges, hogy nem illetek össze, illetve nincs meg az benne, amit te érzel, vagy éreznél iránta.

Hidd el, ezer olyan ember lenne, aki díjazná, hogy nem pláza cica-insta bitch vagy.

2018. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!