Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megis milyennek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megis milyennek kellene lennem, hogy ne utasitson el a fiu?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy "basic b1tch" instagram csaj, akinek abbol az elete,hogy kepeket rakjon ki a seggerol es elvezi,hogy a pasik csorgatjak ra a nyalukat.

Egy kapcsolatban tenyleg torodo vagyok, huseges es sosem szamitott a penz,azon kivul,hogy ne en tartsam el a pasit,hisz engem sem kell..

A hajamon kivul minden termeszetes rajtam,marmint az is csak festve van,mert jobban all ez a szin,mint az eredeti..

Van egy srac,akit evek ota ismerek, baratomnak tekintettem ra, de nem kellek neki kapcsolatra..

Tobb ember szerint en torodtem vele a legtobbet,neki megis az elso mondatomban leirt lanyok kellenek. Es nem,nem csak rafogom, tenyleg igy van.

Miert nem lehet fontosabb egy normalis ertekrendu lany szamara?

Ha nem is en,hanem akkor mas..mert oke,hogy mondjuk en nem jovok be neki kulsore(bar ezt tudom,hogy nem igy van,de megse vagyok instagram modell tipus) de mas normalis lanyt se reszesit elonyben..

Es igen nezhettek hulyenek, de ezt en kudarckent elem meg. Nekem is at kellene valtoznom olyanna,mint azok a lanyok?


2018. dec. 24. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Értékes vagy + csinos, ápolt is?

Külsőre lehet nem jössz be neki.


Itt az oldalon racionalizálva beszélünk meg dolgokat, a vonzalom pedig nem racionális dolog.


Szóval így látatlanban megnem mondom mi lehet a baj.

2018. dec. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is az olyan lányokat részesítem előnybe mint amilyen te vagy kérdező,amúgy is sok átlagos lánynak van instája szóval ez teljesen nem állja meg a helyét,de én érten mire gondolsz! Ezt el kell enhedni,ha nem akar tőled semmit akkor elfogadod és keresel mást, ne menj át egy akaratos hárpiába mert a végén a barátságát is elveszted! 23/f
2018. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most aztán remélem, megnyugodtal az itteni kommentektől, hogy senkinek se kéne insta pitsa :D Persze. Amúgy meg hagyd a srácot, egyszer talán észhez tér, de te addig ne pazarold az időd.
2018. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!