Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjem meg?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem tévedtem. Már érzem és látom hogy a jelenlegi párommal ez nem fog működni hosszú távon. Másfél éve vagyunk együtt de egyszerűen van egy olyan viselkedési stílusa amivel nem tudok mit kezdeni. Fájdalmat okoz vele..


Most tudatosult bennem hogy ennek nem lesz jövője. Nem tudom tovább csinálni és nagyon el vagyok keseredve mert szeretem nagyon.


De sajnos ez nem lesz elég ebben az esetben. Erőm viszont nincs hozzá hogy megtegyem. Tudnátok tanácsot adni?


2018. dec. 29. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig az kell hogy előtted lebegjen, hogy ez nem működik, csak az időd vesztegeted vele. Az ilyen kapcsolatok szakításkor fájnak nagyon, de rövid idő múlva már csak döbbenten lesed, hogy mit szerettél rajta? És azt nem fogod érteni, hogy miért nem léptél sokkal hamarabb. Gondolj mindig erre.
2018. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Izabella220 ***** válasza:
Hát nem tudom mennyit segít,ha elmondom,hogy eljön majd az idő mikor csak arra lesz a testünk képes,hogy ágyban feküdjünk és a gondolataink letisztulva lesznek elöttünk.Tudod valóban csak a most van,és mindennek vége szakad egyszer.Ebben az életben hozni kell a magunk érdekében döntéseket hogy éljünk lehetőleg boldogan.Nem szenvedve,pocsékolva az időt.
2018. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!